Mētrienas pagasta I.Ošas zemnieku saimniecība "CĪRULĪŠI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 39 991 € (10% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 101 110 | 107 671 | 92 558 | 125 585 | 112 252 | 101 969 | 254 817 | 125 143 | 178 373 | 222 007 | 153 482 | 208 635 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 66 417 | 73 125 | 67 947 | 51 366 | 79 059 | 99 503 | 571 358 | 604 386 | 571 565 | 576 342 | 603 365 | 586 105 |
| Aktīvi kopā | 167 527 | 180 796 | 160 505 | 176 951 | 191 311 | 201 472 | 826 175 | 729 529 | 749 938 | 798 349 | 756 847 | 794 740 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6720 | 6910 | 5517 | 6581 | 9154 | 6847 | 151 864 | 36 667 | 37 459 | 38 564 | 47 477 | 97 210 |
| Ilgtermiņa saistības | 2985 | 9816 | 9279 | 6700 | 4907 | 3270 | 464 700 | 442 915 | 353 068 | 330 878 | 292 323 | 175 057 |
| Saistības kopā | 9705 | 16 726 | 14 796 | 13 281 | 14 061 | 10 117 | 616 564 | 479 582 | 390 527 | 369 442 | 339 800 | 272 267 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 60 143 | 24 228 | -9606 | 26 519 | 25 659 | 40 695 | 20 503 | 40 135 | 119 371 | 23 993 | 55 545 | 145 417 |
| Pašu kapitāls kopā | 157 822 | 164 070 | 145 709 | 163 670 | 177 250 | 191 355 | 209 611 | 249 947 | 359 411 | 428 907 | 417 047 | 522 473 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 77 477 | 61 908 | 50 714 | 92 059 | 82 725 | 82 337 | 103 799 | 193 549 | 321 578 | 257 878 | 292 512 | 376 237 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 61 759 | 25 931 | -9606 | 26 519 | 25 659 | 40 695 | 26 711 | 58 886 | 131 549 | 38 327 | 69 702 | 153 626 |
| EBITDA | 84 897 | 47 305 | 9022 | 44 014 | 46 634 | 58 191 | 48 317 | 119 274 | 189 798 | 106 070 | 143 959 | 237 259 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 61 759 | 25 931 | -9606 | 26 519 | 25 659 | 40 695 | 20 503 | 40 135 | 119 371 | 23 993 | 55 545 | 145 417 |
| Pārskata gada peļņa | 60 143 | 24 228 | -9606 | 26 519 | 25 659 | 40 695 | 20 503 | 40 135 | 119 371 | 23 993 | 55 545 | 145 417 |
| Darbaspēka izmaksas | 13 814 | 18 688 | 21 473 | 22 821 | 19 334 | 13 113 | 13 113 | 17 570 | 17 949 | 22 997 | 30 067 | 26 704 |
| Nolietojums | 23 138 | 21 374 | 18 628 | 17 495 | 20 975 | 17 496 | 21 606 | 60 388 | 58 249 | 67 743 | 74 257 | 83 633 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 17 980 | 8755 | 8558 | 12 079 | 26 590 | 2247 | 0 | 9907 | 0 | 67 405 | 39 991 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Mētrienas pagasta I.Ošas zemnieku saimniecība "CĪRULĪŠI"
Pārskats
Mētrienas pagasta I.Ošas zemnieku saimniecība "CĪRULĪŠI" (reģ. nr. 47101003201) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Mētrienas pag., "Cīrulīši".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 376 237 €, par 28,6% vairāk nekā gadu iepriekš (292 512 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 145 417 € (38,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 188 119 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 794 740 € un pašu kapitāls 522 473 € (65,7% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.