Jumurdas pagasta S.Rudzītes zemnieku saimniecība "UPKALNS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 30 000 € (10% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 27 644 | 16 453 | 36 102 | 59 483 | 44 806 | 89 953 | 79 366 | 109 975 | 98 839 | 134 702 | 156 887 | 202 904 | 172 686 | 187 803 | 260 996 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 11 236 | 30 717 | 28 138 | 44 440 | 34 924 | 26 641 | 41 448 | 36 438 | 85 508 | 76 363 | 92 991 | 74 357 | 119 933 | 131 063 | 112 870 |
| Aktīvi kopā | 38 880 | 47 170 | 64 240 | 103 923 | 79 730 | 116 594 | 120 814 | 146 413 | 184 347 | 211 065 | 249 878 | 277 261 | 292 619 | 318 866 | 373 866 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1782 | 8306 | 4868 | 19 245 | 6006 | 2963 | 28 947 | 49 072 | 58 775 | 43 771 | 32 892 | 20 206 | 7542 | 3881 | 3217 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 17 722 | 11 906 | 16 901 | 1977 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1782 | 26 028 | 16 774 | 36 146 | 7983 | 2963 | 28 947 | 49 072 | 58 775 | 43 771 | 32 892 | 20 206 | 7542 | 3881 | 3217 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 793 | -1163 | 26 324 | 23 715 | 3971 | 45 484 | 23 236 | 28 474 | 28 231 | 41 722 | 49 692 | 40 069 | 33 378 | 73 279 | 85 664 |
| Pašu kapitāls kopā | 37 098 | 21 142 | 47 466 | 67 777 | 71 747 | 113 631 | 91 867 | 97 341 | 125 572 | 167 294 | 216 986 | 257 055 | 285 077 | 314 985 | 370 649 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7888 | 10 738 | 13 675 | 16 600 | 23 577 | 49 540 | 36 716 | 25 921 | 30 338 | 40 185 | 44 177 | 46 321 | 59 209 | 47 771 | 73 945 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 15 375 | -76 | 27 135 | 25 001 | 4806 | 45 484 | 23 236 | 28 474 | 28 231 | 41 722 | 49 692 | 40 069 | 33 428 | 73 329 | 87 186 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 15 069 | -845 | 26 683 | 24 305 | 4561 | 45 484 | 23 236 | 28 474 | 28 231 | 41 722 | 49 692 | 40 069 | 33 428 | 73 329 | 87 186 |
| Pārskata gada peļņa | 14 793 | -1163 | 26 324 | 23 715 | 3971 | 45 484 | 23 236 | 28 474 | 28 231 | 41 722 | 49 692 | 40 069 | 33 378 | 73 279 | 85 664 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 14 793 | 0 | 3404 | 0 | 3600 | 45 000 | 23 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5356 | 43 371 | 30 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Jumurdas pagasta S.Rudzītes zemnieku saimniecība "UPKALNS"
Pārskats
Jumurdas pagasta S.Rudzītes zemnieku saimniecība "UPKALNS" (reģ. nr. 47101006072) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Jumurdas pag., "Upkalns".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 73 945 €, par 54,8% vairāk nekā gadu iepriekš (47 771 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 85 664 € (116% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 373 866 € un pašu kapitāls 370 649 € (99,1% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.