Ošupes pagasta zemnieku saimniecība "STŪRMEŽS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 39 350 | 69 081 | 51 498 | 82 099 | 79 653 | 71 876 | 114 112 | 110 162 | 99 894 | 115 136 | 119 991 | 154 103 | 155 892 | 201 778 | 200 314 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 37 357 | 141 481 | 166 469 | 228 150 | 211 662 | 199 824 | 203 695 | 198 244 | 255 512 | 259 262 | 231 124 | 242 915 | 360 603 | 406 964 | 414 294 |
| Aktīvi kopā | 76 707 | 210 562 | 217 967 | 310 249 | 291 315 | 271 700 | 317 807 | 308 406 | 355 406 | 374 398 | 351 115 | 397 018 | 516 495 | 608 742 | 614 608 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 998 | 892 | 1345 | 996 | 10 563 | 13 097 | 31 613 | 35 247 | 84 752 | 54 882 | 34 272 | 11 504 | 38 147 | 83 796 | 53 880 |
| Ilgtermiņa saistības | 6056 | 134 673 | 119 692 | 137 100 | 96 696 | 76 537 | 53 445 | 30 641 | 23 803 | 11 145 | 788 | 3991 | 76 744 | 81 562 | 82 232 |
| Saistības kopā | 7054 | 135 565 | 121 037 | 138 096 | 107 259 | 89 634 | 85 058 | 65 888 | 108 555 | 66 027 | 35 060 | 15 495 | 114 891 | 165 358 | 136 112 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 066 | 8643 | 32 297 | 45 634 | 19 903 | 15 451 | 50 683 | 24 769 | 24 332 | 61 520 | 7684 | 67 868 | 20 581 | 41 780 | 35 112 |
| Pašu kapitāls kopā | 69 653 | 74 997 | 96 930 | 172 153 | 184 056 | 182 066 | 232 749 | 242 518 | 246 851 | 308 371 | 316 055 | 381 523 | 401 604 | 443 384 | 478 496 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 30 485 | 32 497 | 46 014 | 78 477 | 58 530 | 76 029 | 109 712 | 90 529 | 128 379 | 137 224 | 144 160 | 256 095 | 190 132 | 219 381 | 262 739 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 20 767 | 11 353 | 35 037 | 50 323 | 23 297 | 17 276 | 52 467 | 25 746 | 25 772 | 63 723 | 9022 | 69 242 | 28 923 | 51 646 | 45 251 |
| EBITDA | 27 791 | 17 147 | 45 344 | 72 273 | 44 390 | 36 802 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 410 | 9211 | 32 347 | 46 410 | 20 670 | 15 451 | 50 683 | 24 769 | 24 332 | 61 520 | 7684 | 67 868 | 20 581 | 41 780 | 35 112 |
| Pārskata gada peļņa | 20 066 | 8643 | 32 297 | 45 634 | 19 903 | 15 451 | 50 683 | 24 769 | 24 332 | 61 520 | 7684 | 67 868 | 20 581 | 41 780 | 35 112 |
| Darbaspēka izmaksas | 441 | 454 | 1934 | 3403 | 5601 | 6736 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 7024 | 5794 | 10 307 | 21 950 | 21 093 | 19 526 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 3299 | 10 364 | 0 | 8000 | 17 441 | 0 | 15 000 | 19 999 | 0 | 0 | 2400 | 500 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Ošupes pagasta zemnieku saimniecība "STŪRMEŽS"
Pārskats
Ošupes pagasta zemnieku saimniecība "STŪRMEŽS" (reģ. nr. 47101010400) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Ošupes pag., "Stūrmežs".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 262 739 €, par 19,8% vairāk nekā gadu iepriekš (219 381 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 35 112 € (13,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 65 685 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 614 608 € un pašu kapitāls 478 496 € (77,9% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.