Murmastienes pagasta Sārnu ciema zemnieku saimniecība "CELMIŅI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 116 813 | 143 068 | 138 131 | 206 775 | 173 377 | 255 526 | 246 646 | 307 115 | 400 016 | 286 069 | 174 772 | 162 788 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 163 999 | 279 326 | 509 154 | 382 290 | 371 244 | 292 606 | 182 945 | 148 397 | 249 224 | 910 892 | 820 640 | 731 758 |
| Aktīvi kopā | 280 812 | 422 394 | 647 285 | 589 065 | 544 621 | 548 132 | 429 591 | 455 512 | 649 240 | 1 196 961 | 995 412 | 894 546 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 837 | 75 701 | 119 806 | 114 103 | 124 543 | 147 383 | 45 096 | 22 492 | 25 790 | 130 647 | 102 336 | 50 586 |
| Ilgtermiņa saistības | 23 465 | 93 127 | 256 798 | 183 918 | 161 992 | 319 842 | 235 138 | 208 893 | 244 114 | 634 835 | 460 116 | 398 728 |
| Saistības kopā | 40 302 | 168 828 | 376 604 | 298 021 | 286 535 | 467 225 | 280 234 | 231 385 | 269 904 | 765 482 | 562 452 | 449 314 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 258 | 17 938 | 17 115 | 20 363 | 375 | 80 532 | 68 450 | 74 770 | 155 209 | 52 143 | 1481 | 12 272 |
| Pašu kapitāls kopā | 240 510 | 253 566 | 270 681 | 291 044 | 258 086 | 80 907 | 149 357 | 224 127 | 379 336 | 431 479 | 432 960 | 445 232 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 124 575 | 235 513 | 197 241 | 266 354 | 128 898 | 295 086 | 387 843 | 349 079 | 493 023 | 402 077 | 221 329 | 258 679 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 22 081 | 18 498 | 19 180 | 21 564 | 1381 | 82 644 | 69 998 | 74 915 | 154 391 | 52 715 | 9858 | 14 183 |
| EBITDA | 73 272 | 77 234 | 110 074 | 149 561 | 112 677 | 207 950 | 181 388 | 147 458 | 218 093 | 132 284 | 98 948 | 111 353 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 258 | 17 938 | 17 115 | 20 363 | 375 | 80 532 | 68 450 | 74 770 | 155 209 | 52 143 | 1481 | 12 272 |
| Pārskata gada peļņa | 20 258 | 17 938 | 17 115 | 20 363 | 375 | 80 532 | 68 450 | 74 770 | 155 209 | 52 143 | 1481 | 12 272 |
| Darbaspēka izmaksas | 4147 | 7975 | 8857 | 9225 | 12 189 | 11 135 | 12 264 | 23 309 | 22 007 | 29 540 | 32 777 | 32 758 |
| Nolietojums | 51 191 | 58 736 | 90 894 | 127 997 | 111 296 | 125 306 | 111 390 | 72 543 | 63 702 | 79 569 | 89 090 | 97 170 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 4882 | 0 | 0 | 33 333 | 257 711 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Murmastienes pagasta Sārnu ciema zemnieku saimniecība "CELMIŅI"
Pārskats
Murmastienes pagasta Sārnu ciema zemnieku saimniecība "CELMIŅI" (reģ. nr. 47101011872) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Murmastienes pag., "Celmiņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 258 679 €, par 16,9% vairāk nekā gadu iepriekš (221 329 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 12 272 € (4,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 86 226 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 894 546 € un pašu kapitāls 445 232 € (49,8% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.