I.Medņa kokapstrādes uzņēmumsAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 79 581 | 104 747 | 146 033 | 168 716 | 266 683 | 281 870 | 288 446 | 254 540 | 262 916 | 243 336 | 251 810 | 256 437 | 291 981 | 314 472 | 352 012 | 380 374 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4032 | 17 923 | 14 206 | 10 594 | 9936 | 4953 | 1678 | 25 278 | 20 310 | 15 387 | 11 926 | 6639 | 2172 | 1806 | 1441 | 1441 |
| Aktīvi kopā | 83 613 | 122 670 | 160 239 | 179 310 | 276 619 | 286 823 | 290 124 | 279 818 | 283 226 | 258 723 | 263 736 | 263 076 | 294 153 | 316 278 | 353 453 | 381 815 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 722 | 1127 | 1703 | 3457 | 4659 | 3305 | 2525 | 1552 | 382 | 388 | 400 | 418 | 447 | 225 | 254 | 358 |
| Ilgtermiņa saistības | 49 148 | 77 496 | 105 652 | 105 652 | 150 329 | 148 653 | 142 358 | 121 290 | 117 971 | 80 589 | 80 589 | 66 689 | 60 689 | 43 089 | 43 089 | 43 089 |
| Saistības kopā | 49 870 | 78 623 | 107 355 | 109 109 | 154 988 | 151 958 | 144 883 | 122 842 | 118 353 | 80 977 | 80 989 | 67 107 | 61 136 | 43 314 | 43 343 | 43 447 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2867 | 10 304 | 8897 | 17 317 | 21 744 | 13 234 | 10 376 | 11 735 | 7897 | 12 873 | 5001 | 13 222 | 37 048 | 39 947 | 37 146 | 28 258 |
| Pašu kapitāls kopā | 27 685 | 37 989 | 46 826 | 64 143 | 113 011 | 126 245 | 136 621 | 148 356 | 156 253 | 169 126 | 174 127 | 187 349 | 224 397 | 264 344 | 301 490 | 329 748 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 30 120 | 68 720 | 69 384 | 115 267 | 215 434 | 206 274 | 170 579 | 191 701 | 143 130 | 173 835 | 144 565 | 225 631 | 155 905 | 143 629 | 85 036 | 84 300 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3416 | 11 249 | 10 418 | 20 578 | 26 109 | 16 208 | 12 629 | 13 011 | 7897 | 12 873 | 5001 | 13 222 | 37 048 | 39 947 | 37 146 | 28 258 |
| EBITDA | 3997 | 12 738 | 14 075 | 24 190 | 31 248 | 21 191 | 15 904 | 14 022 | 12 865 | 17 795 | 10 289 | 18 510 | 41 515 | 40 312 | 37 511 | 28 258 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3416 | 11 249 | 10 418 | 20 578 | 26 109 | 16 208 | 12 629 | 13 011 | 7897 | 12 873 | 5001 | 13 222 | 37 048 | 39 947 | 37 146 | 28 258 |
| Pārskata gada peļņa | 2867 | 10 304 | 8897 | 17 317 | 21 744 | 13 234 | 10 376 | 11 735 | 7897 | 12 873 | 5001 | 13 222 | 37 048 | 39 947 | 37 146 | 28 258 |
| Darbaspēka izmaksas | 2829 | 3026 | 3026 | 3127 | 4874 | 5487 | 5487 | 5636 | 6589 | 7148 | 7148 | 7415 | 7415 | 7236 | 5081 | 0 |
| Nolietojums | 581 | 1489 | 3657 | 3612 | 5139 | 4983 | 3275 | 1011 | 4968 | 4922 | 5288 | 5288 | 4467 | 365 | 365 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: I.Medņa kokapstrādes uzņēmums
Pārskats
I.Medņa kokapstrādes uzņēmums (reģ. nr. 47102000113) ir individuālais uzņēmums. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Praulienas pag., Lazdona 1, Bērzu iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 84 300 €, par 0,9% mazāk nekā gadu iepriekš (85 036 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 28 258 € (33,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 84 300 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 381 815 € un pašu kapitāls 329 748 € (86,4% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.