SIA "Agro-Dzelzava"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 373 004 | 871 138 | 1 081 082 | 999 904 | 1 405 963 | 1 353 670 | 1 442 836 | 1 310 624 | 1 235 961 | 1 634 351 | 1 489 845 | 1 846 849 | 1 894 864 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 935 901 | 5 387 838 | 5 393 539 | 5 343 133 | 5 329 509 | 5 120 242 | 5 024 293 | 4 985 172 | 4 689 232 | 4 948 164 | 5 365 334 | 5 572 731 | 5 581 178 |
| Aktīvi kopā | 1 308 905 | 6 258 976 | 6 474 621 | 6 343 037 | 6 735 472 | 6 473 912 | 6 467 129 | 6 295 796 | 5 925 193 | 6 582 515 | 6 855 179 | 7 419 580 | 7 476 042 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 60 451 | 356 677 | 867 693 | 1 042 041 | 1 520 533 | 1 133 743 | 1 362 736 | 1 010 111 | 897 491 | 981 772 | 968 050 | 1 307 072 | 1 144 450 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 062 450 | 5 227 227 | 4 940 454 | 4 644 556 | 4 446 201 | 4 441 475 | 4 250 488 | 4 345 994 | 4 043 807 | 3 965 910 | 3 964 723 | 3 658 322 | 2 803 914 |
| Saistības kopā | 1 122 901 | 5 583 904 | 5 808 147 | 5 686 597 | 5 966 734 | 5 575 218 | 5 613 224 | 5 356 105 | 4 941 298 | 4 947 682 | 4 932 773 | 4 965 394 | 3 948 364 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -32 741 | 98 868 | -16 463 | 25 317 | 88 426 | 129 956 | -44 789 | 85 786 | 44 204 | 650 938 | 287 572 | 531 780 | 1 073 492 |
| Pašu kapitāls kopā | 168 299 | 653 204 | 641 640 | 630 582 | 768 738 | 898 694 | 853 905 | 939 691 | 983 895 | 1 634 833 | 1 922 406 | 2 454 186 | 3 527 678 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 581 260 | 1 588 671 | 1 032 365 | 1 349 062 | 1 962 528 | 1 842 641 | 1 848 958 | 1 764 580 | 1 766 598 | 2 661 960 | 3 043 547 | 2 722 473 | 3 722 203 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -17 689 | 238 050 | 62 111 | 139 516 | 187 327 | 236 900 | 56 131 | 195 742 | 142 587 | 742 186 | 459 999 | 755 972 | 1 247 972 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -35 712 | 117 153 | -6147 | 45 734 | 88 426 | 130 236 | -43 587 | 86 069 | 45 116 | 652 058 | 288 368 | 534 066 | 1 075 073 |
| Pārskata gada peļņa | -32 741 | 98 868 | -16 463 | 25 317 | 88 426 | 129 956 | -44 789 | 85 786 | 44 204 | 650 938 | 287 572 | 531 780 | 1 073 492 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 30 | 24 | 24 | 25 | 28 | 27 | 25 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 19 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Agro-Dzelzava"
Pārskats
SIA "Agro-Dzelzava" (reģ. nr. 47103000430) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Dzelzavas pag., "Vārpas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 722 203 €, par 36,7% vairāk nekā gadu iepriekš (2 722 473 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 1 073 492 € (28,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 19 (gadu iepriekš 20). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 195 905 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 7 476 042 € un pašu kapitāls 3 527 678 € (47,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 9. Lielākā līdzdalība (98,3%): SIA DAGDA ApS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.