Zemnieku saimniecība "STRAUTMAĻI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 138 | 33 051 | 9618 | 6040 | 5539 | 7109 | 8086 | 9868 | 12 533 | 8520 | 5270 | 7444 | 11 095 | 8358 | 5368 | 16 947 | 24 899 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 98 931 | 82 064 | 49 485 | 37 827 | 0 | 0 | 0 | 1243 | 1952 | 31 127 | 14 267 | 10 964 | 7706 | 10 291 | 5008 | 3708 | 2966 |
| Aktīvi kopā | 136 069 | 115 115 | 59 103 | 43 867 | 5539 | 7109 | 8086 | 11 111 | 14 485 | 39 647 | 19 537 | 18 408 | 18 801 | 18 649 | 10 376 | 20 655 | 27 865 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 20 285 | 18 368 | 10 146 | 5777 | 61 | 120 | 582 | 744 | 705 | 2250 | 300 | 50 | 0 | 0 | 403 | 0 | 906 |
| Ilgtermiņa saistības | 59 849 | 48 870 | 54 870 | 45 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 657 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8536 | 10 333 |
| Saistības kopā | 80 134 | 67 238 | 65 016 | 50 777 | 61 | 120 | 582 | 744 | 705 | 19 907 | 300 | 50 | 0 | 0 | 403 | 8536 | 11 239 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4757 | 6099 | -22 165 | 4720 | 5201 | -806 | 515 | 2863 | 3413 | 5960 | -503 | -879 | 49 | -152 | -8676 | 1752 | 4507 |
| Pašu kapitāls kopā | 55 935 | 47 877 | -5913 | -6910 | 5478 | 6989 | 7504 | 10 367 | 13 780 | 19 740 | 19 237 | 18 358 | 18 801 | 18 649 | 9973 | 12 119 | 16 626 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 21 832 | 9280 | 12 332 | 11 651 | 9194 | 8408 | 6100 | 10 712 | 11 656 | 11 697 | 4730 | 5923 | 6286 | 4955 | 13 915 | 9003 | 10 409 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7843 | 6099 | -21 639 | 4720 | -516 | -806 | 515 | 2863 | 3413 | 5960 | -503 | -879 | 49 | -152 | -8676 | 1752 | -263 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4757 | 6099 | -22 165 | 4720 | 5201 | -806 | 515 | 2863 | 3413 | 5960 | -503 | -879 | 49 | -152 | -8676 | 1752 | 4507 |
| Pārskata gada peļņa | 4757 | 6099 | -22 165 | 4720 | 5201 | -806 | 515 | 2863 | 3413 | 5960 | -503 | -879 | 49 | -152 | -8676 | 1752 | 4507 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Zemnieku saimniecība "STRAUTMAĻI"
Pārskats
Zemnieku saimniecība "STRAUTMAĻI" (reģ. nr. 47404007261) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Taurupes pag., "Strautmaļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 409 €, par 15,6% vairāk nekā gadu iepriekš (9003 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 4507 € (43,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5205 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 27 865 € un pašu kapitāls 16 626 € (59,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.