Rožkalnu pagasta zemnieku saimniecība "CAUNES"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 23 484 € (13% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 32 020 | 41 622 | 35 930 | 38 477 | 35 402 | 46 164 | 50 789 | 50 886 | 54 770 | 79 051 | 74 169 | 64 324 | 53 655 | 62 516 | 88 097 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 85 449 | 86 402 | 86 860 | 116 065 | 132 017 | 120 505 | 129 851 | 121 762 | 106 974 | 130 161 | 133 351 | 121 562 | 161 260 | 144 564 | 146 093 |
| Aktīvi kopā | 117 469 | 128 024 | 122 790 | 154 542 | 167 419 | 166 669 | 180 640 | 172 648 | 161 744 | 209 212 | 207 520 | 185 886 | 214 915 | 207 080 | 234 190 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 123 | 14 758 | 15 843 | 24 671 | 26 533 | 19 049 | 17 932 | 20 206 | 16 914 | 2640 | 2332 | 1288 | 622 | 2657 | 4187 |
| Ilgtermiņa saistības | 34 859 | 34 091 | 26 882 | 23 186 | 29 335 | 33 771 | 40 013 | 34 844 | 20 100 | 55 232 | 52 308 | 32 966 | 48 971 | 29 091 | 28 497 |
| Saistības kopā | 50 982 | 48 849 | 42 725 | 47 857 | 55 868 | 52 820 | 57 945 | 55 050 | 37 014 | 57 872 | 54 640 | 34 254 | 49 593 | 31 748 | 32 684 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 21 913 | 12 688 | 15 130 | 12 540 | 25 566 | 13 933 | 27 847 | 789 | 12 340 | 34 430 | 15 386 | 2152 | 23 929 | 9119 | 49 658 |
| Pašu kapitāls kopā | 66 487 | 79 175 | 80 065 | 106 685 | 111 551 | 113 849 | 122 695 | 117 598 | 124 730 | 151 340 | 152 880 | 151 632 | 165 322 | 175 332 | 201 506 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 29 785 | 30 654 | 31 797 | 52 371 | 39 229 | 41 194 | 50 838 | 37 304 | 40 516 | 40 858 | 44 903 | 21 501 | 21 376 | 30 431 | 49 983 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 25 078 | 15 327 | 17 223 | 14 745 | 27 501 | 15 839 | 29 841 | 2972 | 14 026 | 36 996 | 19 643 | 5787 | 26 662 | 11 279 | 51 565 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 963 | 12 738 | 15 180 | 12 611 | 25 637 | 13 933 | 27 847 | 789 | 12 340 | 34 430 | 15 436 | 2152 | 23 929 | 9169 | 49 708 |
| Pārskata gada peļņa | 21 913 | 12 688 | 15 130 | 12 540 | 25 566 | 13 933 | 27 847 | 789 | 12 340 | 34 430 | 15 386 | 2152 | 23 929 | 9119 | 49 658 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 14 240 | 0 | 20 700 | 11 635 | 19 001 | 5886 | 5208 | 7820 | 13 846 | 3400 | 10 239 | 0 | 23 484 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Rožkalnu pagasta zemnieku saimniecība "CAUNES"
Pārskats
Rožkalnu pagasta zemnieku saimniecība "CAUNES" (reģ. nr. 47701004883) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Preiļu nov., Rožkalnu pag., "Laši".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 49 983 €, par 64,3% vairāk nekā gadu iepriekš (30 431 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 49 658 € (99,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 983 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 234 190 € un pašu kapitāls 201 506 € (86,0% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.