Saldus novada Ezeres pagasta zemnieku saimniecība "UPMAĻI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 111 805 € (29% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 76 230 | 109 964 | 51 878 | 79 057 | 133 509 | 173 205 | 143 183 | 173 402 | 242 375 | 221 480 | 260 954 | 269 188 | 400 649 | 338 447 | 334 992 | 198 595 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 97 870 | 54 778 | 69 207 | 62 106 | 103 726 | 89 649 | 83 322 | 76 335 | 49 498 | 37 394 | 36 543 | 127 020 | 163 748 | 343 662 | 94 116 | 85 973 |
| Aktīvi kopā | 174 100 | 164 742 | 121 085 | 141 163 | 237 235 | 262 854 | 226 505 | 249 737 | 291 873 | 258 874 | 297 497 | 396 208 | 564 397 | 682 109 | 429 108 | 284 568 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 690 | 14 196 | 25 340 | 28 286 | 33 657 | 49 474 | 26 250 | 19 098 | 48 715 | 41 178 | 32 390 | 11 081 | 24 362 | 20 261 | 25 444 | 22 918 |
| Ilgtermiņa saistības | 7815 | 47 133 | 20 187 | 15 772 | 22 938 | 10 708 | 12 345 | 7000 | 0 | 0 | 0 | 59 645 | 50 531 | 165 262 | 21 040 | 24 364 |
| Saistības kopā | 32 505 | 61 329 | 45 527 | 44 058 | 56 595 | 60 182 | 38 595 | 26 098 | 48 715 | 41 178 | 32 390 | 70 726 | 74 893 | 185 523 | 46 484 | 47 282 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 32 972 | 33 818 | 6547 | 21 547 | 42 473 | 22 032 | -14 762 | 49 729 | 19 515 | 14 538 | 63 155 | 70 376 | 164 022 | 171 104 | 6241 | -33 533 |
| Pašu kapitāls kopā | 141 595 | 103 413 | 75 558 | 97 105 | 180 640 | 202 672 | 187 910 | 223 639 | 243 158 | 217 696 | 265 107 | 325 482 | 489 504 | 496 586 | 382 624 | 237 286 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 84 270 | 94 534 | 111 712 | 117 632 | 159 812 | 125 818 | 125 044 | 197 010 | 139 774 | 163 254 | 169 007 | 260 913 | 377 032 | 165 996 | 192 296 | 93 796 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 34 976 | 37 059 | 9728 | 22 932 | 44 778 | 24 227 | -14 762 | 51 560 | 19 515 | 14 538 | 63 155 | 70 376 | 164 022 | 171 154 | 8781 | -30 016 |
| EBITDA | — | 48 426 | 18 225 | 30 033 | 58 590 | 39 362 | -14 762 | 51 560 | 19 515 | 14 538 | 63 155 | 70 376 | 164 022 | 171 154 | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 32 972 | 33 818 | 6547 | 21 547 | 42 473 | 22 032 | -14 762 | 51 560 | 19 515 | 14 538 | 63 155 | 70 376 | 164 022 | 171 154 | 6241 | -33 533 |
| Pārskata gada peļņa | 32 972 | 33 818 | 6547 | 21 547 | 42 473 | 22 032 | -14 762 | 49 729 | 19 515 | 14 538 | 63 155 | 70 376 | 164 022 | 171 104 | 6241 | -33 533 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 19 747 | 19 350 | 19 009 | 30 156 | 38 466 | 35 515 | 38 330 | 46 204 | 46 616 | 46 695 | 52 484 | 19 741 | 16 552 | — | — |
| Nolietojums | — | 11 367 | 8497 | 7101 | 13 812 | 15 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 8 | 6 | 6 | 7 | 7 | 8 | 7 | 8 | 8 | 8 | 6 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 72 000 | 34 402 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 000 | 0 | 40 000 | 15 744 | 10 000 | 0 | 0 | 120 203 | 111 805 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Saldus novada Ezeres pagasta zemnieku saimniecība "UPMAĻI"
Pārskats
Saldus novada Ezeres pagasta zemnieku saimniecība "UPMAĻI" (reģ. nr. 48501011538) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Ezeres pag., "Upmaļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 93 796 €, par 51,2% mazāk nekā gadu iepriekš (192 296 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 0,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 33 533 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 46 898 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 284 568 € un pašu kapitāls 237 286 € (83,4% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.