SIA "TILTIŅI 2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 15 114 € (5% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 49 743 | 64 069 | 99 638 | 131 928 | 80 108 | 159 263 | 206 024 | 165 624 | 237 547 | 210 932 | 228 052 | 298 169 | 188 720 | 168 928 | 123 403 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 77 182 | 102 334 | 109 039 | 152 440 | 265 647 | 239 367 | 222 473 | 204 839 | 189 045 | 285 245 | 261 876 | 317 911 | 314 221 | 408 528 | 359 446 |
| Aktīvi kopā | 126 925 | 166 403 | 208 677 | 284 368 | 345 755 | 398 630 | 428 497 | 370 463 | 426 592 | 496 177 | 489 928 | 616 080 | 502 941 | 577 456 | 482 849 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 741 | 20 255 | 53 213 | 62 520 | 79 264 | 48 010 | 47 015 | 53 898 | 139 829 | 90 810 | 146 958 | 97 717 | 72 361 | 101 218 | 100 313 |
| Ilgtermiņa saistības | 22 755 | 39 436 | 35 476 | 34 641 | 77 397 | 53 860 | 41 142 | 28 398 | 15 989 | 74 337 | 56 160 | 72 098 | 60 842 | 160 440 | 135 087 |
| Saistības kopā | 42 496 | 59 691 | 88 689 | 97 161 | 156 661 | 101 870 | 88 157 | 82 296 | 155 818 | 165 147 | 203 118 | 169 815 | 133 203 | 261 658 | 235 400 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8568 | 22 283 | 13 276 | 16 481 | 1887 | 107 666 | 43 580 | -8368 | 35 907 | 91 157 | 32 179 | 187 456 | -64 977 | -51 173 | -53 235 |
| Pašu kapitāls kopā | 84 429 | 106 712 | 119 988 | 187 207 | 189 094 | 296 760 | 340 340 | 288 167 | 270 774 | 331 030 | 286 810 | 446 265 | 369 738 | 315 798 | 247 449 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 85 894 | 164 265 | 162 586 | 235 508 | 249 128 | 355 998 | 288 661 | 182 868 | 330 586 | 389 420 | 419 739 | 472 911 | 411 826 | 317 682 | 344 732 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3861 | 29 333 | 20 021 | 37 256 | 11 773 | 112 316 | 46 824 | -5466 | 38 226 | 95 051 | 35 463 | 191 628 | -59 682 | -41 925 | -42 768 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7210 | 24 473 | 16 299 | 20 898 | 5571 | 107 666 | 43 580 | -8368 | 35 907 | 91 157 | 32 179 | 187 456 | -64 977 | -51 173 | -53 235 |
| Pārskata gada peļņa | -8568 | 22 283 | 13 276 | 16 481 | 1887 | 107 666 | 43 580 | -8368 | 35 907 | 91 157 | 32 179 | 187 456 | -64 977 | -51 173 | -53 235 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 805 | 53 300 | 30 901 | 76 399 | 28 001 | 11 550 | 2767 | 15 114 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "TILTIŅI 2"
Pārskats
SIA "TILTIŅI 2" (reģ. nr. 48501014750) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Ezeres pag., "Tiltiņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 344 732 €, par 8,5% vairāk nekā gadu iepriekš (317 682 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 53 235 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 68 946 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 482 849 € un pašu kapitāls 247 449 € (51,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.