Šķēdes pagasta zemnieku saimniecības "Sārcenes Ošenieki"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 13 854 € (9% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 592 | 19 515 | 28 298 | 26 403 | 28 330 | 40 481 | 57 848 | 51 278 | 68 815 | 74 267 | 90 813 | 78 698 | 77 702 | 100 084 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 74 534 | 64 610 | 77 119 | 70 430 | 55 515 | 48 610 | 45 440 | 68 220 | 64 155 | 61 960 | 228 996 | 204 294 | 162 018 | 119 742 |
| Aktīvi kopā | 89 126 | 84 125 | 105 417 | 96 833 | 83 845 | 89 091 | 103 288 | 119 498 | 132 970 | 136 227 | 319 809 | 282 992 | 239 720 | 219 826 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 43 087 | 14 229 | 18 673 | 17 874 | 12 707 | 4598 | 4708 | 3140 | 2336 | 3535 | 61 890 | 34 619 | 30 342 | 29 561 |
| Ilgtermiņa saistības | 21 548 | 34 519 | 39 001 | 34 373 | 7638 | 7638 | 6586 | 7638 | 6805 | 5973 | 86 192 | 93 599 | 49 566 | 25 176 |
| Saistības kopā | 64 635 | 48 748 | 57 674 | 52 247 | 20 345 | 12 236 | 11 294 | 10 778 | 9141 | 9508 | 148 082 | 128 218 | 79 908 | 54 737 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2842 | 18 462 | 12 237 | 3266 | 13 693 | 20 864 | 15 626 | 16 762 | 15 108 | 2863 | 45 036 | 5230 | 13 866 | 19 131 |
| Pašu kapitāls kopā | 24 491 | 35 377 | 47 743 | 44 586 | 63 500 | 76 855 | 91 994 | 108 720 | 123 829 | 126 719 | 171 727 | 154 774 | 159 812 | 165 089 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 521 | 34 412 | 40 324 | 32 494 | 33 324 | 49 183 | 40 455 | 35 422 | 42 038 | 45 569 | 88 052 | 78 806 | 92 076 | 96 482 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4313 | 19 917 | 13 966 | 4983 | 14 119 | 20 942 | 15 626 | 16 762 | 15 108 | 2863 | 45 832 | 8801 | 16 428 | 19 959 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3207 | 18 934 | 13 106 | 4140 | 13 693 | 20 914 | 15 626 | 16 762 | 15 108 | 2863 | 45 036 | 5230 | 13 866 | 19 131 |
| Pārskata gada peļņa | 2842 | 18 462 | 12 237 | 3266 | 13 693 | 20 864 | 15 626 | 16 762 | 15 108 | 2863 | 45 036 | 5230 | 13 866 | 19 131 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 7576 | 0 | 6423 | 0 | 7509 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 183 | 8828 | 13 854 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Šķēdes pagasta zemnieku saimniecības "Sārcenes Ošenieki"
Pārskats
Šķēdes pagasta zemnieku saimniecības "Sārcenes Ošenieki" (reģ. nr. 48501018907) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Saldus nov., Šķēdes pag., "Sārcenes Ošenieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 96 482 €, par 4,8% vairāk nekā gadu iepriekš (92 076 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 19 131 € (19,8% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 241 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 219 826 € un pašu kapitāls 165 089 € (75,1% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.