SIA "SALDUS GAĻAS KOMBINĀTS"Aktīvs

48503005555Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1997

Finanšu rādītāji

4 826 710 €+12,5%
Apgrozījums 2025
+6,1%
Vidējais pieaugums gadā 2012–2025
02 milj.4 milj.6 milj.’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
01 milj.2 milj.3 milj.’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 168 423 € (14% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~168 423 €
2024 ~166 999 €
2023 ~170 000 €
20220 €
2021 ~445 251 €
20200 €
2019 ~525 662 €
20180 €
2017 ~449 999 €
2016 ~49 999 €
2015200 000 €
201435 000 €
20137028 €
20120 €
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
20122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā726 309727 2551 140 6531 057 8761 201 4511 022 720952 863944 443883 309853 7271 129 9881 450 0131 629 7081 773 426
Pamatlīdzekļi kopā615 364522 037656 923595 115440 320406 6781 073 130973 517947 757126 870191 867228 840207 116251 500
Aktīvi kopā1 341 6731 249 2921 797 5761 652 9911 641 7711 429 3982 025 9931 917 9601 831 066980 5971 321 8551 678 8531 836 8242 024 926
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības516 841377 483358 654133 79095 979217 046211 142653 650534 34455 877166 432393 060595 159710 962
Ilgtermiņa saistības131 22088 85770 74620 56814 36310 695464 235246 589200 881559500343377
Saistības kopā648 061466 340429 400154 358110 342227 741675 377900 239735 22561 472166 432393 060595 502711 339
Pamatkapitāls——————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————
Pārskata gada peļņa20 93389 340259 132127 51992 672120 227148 959192 76778 120268 535236 298300 370122 528240 688
Pašu kapitāls kopā685 224774 5641 361 2371 488 7561 531 4291 201 6571 350 6161 017 7211 095 841919 1251 155 4231 285 7931 241 3221 313 587
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums2 246 3172 566 7333 331 9412 881 9862 748 3762 777 1162 582 7392 719 9132 963 2402 549 8383 513 0744 039 9024 288 5894 826 710
Saimnieciskās darbības peļņa-17 62158 722242 087110 925117 003138 743154 239195 78880 143338 703236 298342 870164 293282 795
Peļņa pirms nodokļiem25 190106 747308 701166 610113 179138 743148 959192 76778 120338 616236 298342 870164 293282 795
Pārskata gada peļņa20 93389 340259 132127 51992 672120 227148 959192 76778 120268 535236 298300 370122 528240 688
Darbaspēka izmaksas——————————————
Nolietojums——————————————
Citi rādītāji
Darbinieki4848494337363735343542464747
Aprēķinātā dividende0702835 000200 00049 999449 9990525 6620445 2510170 000166 999168 423

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

52%24%24%100%SIA "SALDUS GAĻAS KOM…SIA "KI Invest"1Ostapjuks AleksejsZamovskis Artūrs2Kubasovs Igors
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA "SALDUS GAĻAS KOMBINĀTS"

Pārskats

SIA "SALDUS GAĻAS KOMBINĀTS" (reģ. nr. 48503005555) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Saldus pag., "Kuldīgas šoseja 96".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 4 826 710 €, par 12,5% vairāk nekā gadu iepriekš (4 288 589 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 240 688 € (5,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 47. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 102 696 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 024 926 € un pašu kapitāls 1 313 587 € (64,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (52%): SIA "KI Invest".

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.