SIA "MAKROL"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 58 957 | 74 036 | 84 925 | 122 683 | 124 908 | 107 962 | 178 723 | 182 349 | 183 415 | 178 884 | 150 966 | 150 966 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 140 466 | 117 936 | 91 586 | 74 564 | 73 294 | 84 891 | 81 577 | 65 567 | 49 197 | 49 172 | 44 649 | 44 649 | 28 766 | 21 575 | 14 384 | 7193 | 7193 | 7193 |
| Aktīvi kopā | 199 423 | 191 972 | 176 511 | 197 247 | 198 202 | 192 853 | 260 300 | 247 916 | 232 612 | 228 056 | 195 615 | 195 615 | 28 770 | 21 579 | 14 388 | 7197 | 7197 | 7197 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 60 293 | 63 009 | 51 803 | 93 729 | 70 873 | 57 629 | 57 348 | 44 040 | 51 637 | 58 010 | 32 186 | 32 186 | 8416 | 5218 | 5557 | 3846 | 1474 | 242 |
| Ilgtermiņa saistības | 126 886 | 107 973 | 101 390 | 92 294 | 113 190 | 115 591 | 166 625 | 197 516 | 200 420 | 214 977 | 224 050 | 224 050 | 148 688 | 151 908 | 151 908 | 153 623 | 156 064 | 157 487 |
| Saistības kopā | 187 179 | 170 982 | 153 193 | 186 023 | 184 063 | 173 220 | 223 973 | 241 556 | 252 057 | 272 987 | 256 236 | 256 236 | 157 104 | 157 126 | 157 465 | 157 469 | 157 538 | 157 729 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 231 | -14 982 | 2328 | -12 094 | 2915 | 5494 | 8392 | -29 967 | -25 804 | -25 486 | -15 639 | -15 639 | -45 074 | -7213 | -7530 | -7195 | -69 | -191 |
| Pašu kapitāls kopā | 12 208 | 20 954 | 23 282 | 11 188 | 14 103 | 19 597 | 36 276 | 6309 | -19 496 | -44 982 | -60 621 | -60 621 | -128 334 | -135 547 | -143 077 | -150 272 | -150 341 | -150 532 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 43 955 | 109 298 | 45 107 | 81 884 | 61 585 | 88 260 | 139 487 | 54 126 | 36 070 | 50 647 | 117 806 | 117 806 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 15 453 | -7365 | 6755 | -7333 | 7642 | 9380 | 12 849 | -26 458 | -22 947 | -22 174 | -11 233 | -11 233 | -45 074 | -7213 | -7480 | -7195 | -19 | -141 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 231 | -14 798 | 2328 | -12 094 | 2915 | 5644 | 8392 | -29 967 | -25 804 | -25 486 | -15 639 | -15 639 | -45 074 | -7213 | -7480 | -7195 | -19 | -141 |
| Pārskata gada peļņa | 14 231 | -14 982 | 2328 | -12 094 | 2915 | 5494 | 8392 | -29 967 | -25 804 | -25 486 | -15 639 | -15 639 | -45 074 | -7213 | -7530 | -7195 | -69 | -191 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 7 | 7 | 5 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MAKROL"
Pārskats
SIA "MAKROL" (reģ. nr. 48503005803) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Saldus, Ganību iela 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 191 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-150 532 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.