SIA "TENACHEM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3 458 346 | 4 339 717 | 4 140 839 | 3 615 324 | 3 483 559 | 5 269 663 | 4 544 957 | 4 345 753 | 5 411 752 | 4 908 937 | 4 931 515 | 5 565 373 | 8 002 764 | 9 776 607 | 9 702 090 | 9 957 980 | 10 743 668 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 852 107 | 740 099 | 825 093 | 2 179 032 | 2 094 465 | 2 886 218 | 3 603 216 | 3 297 241 | 2 829 950 | 2 379 677 | 2 048 138 | 2 895 344 | 3 686 445 | 3 357 911 | 3 483 578 | 6 241 569 | 12 478 413 |
| Aktīvi kopā | 4 310 453 | 5 079 816 | 4 965 932 | 5 794 356 | 5 578 024 | 8 155 881 | 8 148 173 | 7 642 994 | 8 241 702 | 7 288 614 | 6 979 653 | 8 460 717 | 11 689 209 | 13 134 518 | 13 185 668 | 16 199 549 | 23 222 081 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 810 330 | 3 133 839 | 3 407 036 | 3 298 382 | 2 551 179 | 3 675 500 | 2 712 681 | 1 763 703 | 2 502 334 | 1 827 279 | 1 930 129 | 4 361 090 | 7 914 399 | 9 089 505 | 9 514 970 | 11 956 628 | 13 170 871 |
| Ilgtermiņa saistības | 512 599 | 356 297 | 224 072 | 844 762 | 860 208 | 1 004 958 | 1 808 659 | 1 753 042 | 956 704 | 665 290 | 573 769 | 86 457 | 360 000 | 120 000 | 62 541 | 1 125 748 | 6 527 872 |
| Saistības kopā | 3 322 929 | 3 490 136 | 3 631 108 | 4 143 144 | 3 411 387 | 4 680 458 | 4 521 340 | 3 516 745 | 3 459 038 | 2 492 569 | 2 503 898 | 4 447 547 | 8 274 399 | 9 209 505 | 9 577 511 | 13 082 376 | 19 698 743 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 455 471 | 602 156 | 232 668 | 918 544 | 748 093 | 451 011 | 150 573 | 499 416 | 656 415 | 13 381 | -320 290 | -462 585 | -598 360 | 510 203 | -316 856 | -490 984 | 406 165 |
| Pašu kapitāls kopā | 987 524 | 1 589 680 | 1 334 824 | 1 651 212 | 2 166 637 | 3 475 423 | 3 626 833 | 4 126 249 | 4 782 664 | 4 796 045 | 4 475 755 | 4 013 170 | 3 414 810 | 3 925 013 | 3 608 157 | 3 117 173 | 3 523 338 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8 739 025 | 11 127 389 | 12 877 058 | 13 968 057 | 13 456 809 | 15 833 557 | 12 206 153 | 12 858 139 | 16 058 902 | 13 949 988 | 14 958 922 | 18 104 032 | 19 933 503 | 28 777 631 | 27 191 534 | 30 994 571 | 35 070 251 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 733 823 | 830 064 | 439 582 | 1 166 298 | 958 671 | 638 224 | 271 480 | 692 050 | 500 997 | 55 951 | -288 082 | -383 914 | -555 988 | 590 692 | -132 217 | -276 735 | 575 427 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 522 483 | 716 713 | 332 278 | 1 052 353 | 848 572 | 503 953 | 166 029 | 629 046 | 447 511 | 16 491 | -318 280 | -417 211 | -597 801 | 514 675 | -312 004 | -484 157 | 413 058 |
| Pārskata gada peļņa | 455 471 | 602 156 | 232 668 | 918 544 | 748 093 | 451 011 | 150 573 | 499 416 | 656 415 | 13 381 | -320 290 | -462 585 | -598 360 | 510 203 | -316 856 | -490 984 | 406 165 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 70 | 71 | 76 | 73 | 78 | 75 | 73 | 74 | 71 | 71 | 75 | 99 | 101 | 102 | 104 | 126 | 126 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 487 524 | 602 156 | 232 668 | 50 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "TENACHEM"
Pārskats
SIA "TENACHEM" (reģ. nr. 48503013815) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Dobele, Spodrības iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 35 070 251 €, par 13,1% vairāk nekā gadu iepriekš (30 994 571 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 406 165 € (1,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 126. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 278 335 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 23 222 081 € un pašu kapitāls 3 523 338 € (15,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Soudal Holding.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.