Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vārnu galdniecība"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 72 | 448 | 310 | 379 | 472 | 245 | 221 | 1756 | 920 | 781 | 680 | 2230 | 1152 | 467 | 1151 | 1195 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 67 047 | 55 464 | 43 886 | 32 937 | 41 846 | 41 124 | 38 881 | 36 638 | 38 272 | 35 533 | 33 299 | 30 689 | 1965 | 1522 | 1218 | 913 |
| Aktīvi kopā | 67 119 | 55 912 | 44 196 | 33 316 | 42 318 | 41 369 | 39 102 | 38 394 | 39 192 | 36 314 | 33 979 | 32 919 | 3117 | 1989 | 2369 | 2108 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2712 | 3615 | 9299 | 16 203 | 22 442 | 9797 | 4937 | 9674 | 13 987 | 6503 | 8218 | 9815 | 6002 | 7181 | 4380 | 619 |
| Ilgtermiņa saistības | 78 656 | 84 636 | 81 984 | 75 969 | 111 247 | 133 716 | 142 701 | 138 411 | 134 366 | 139 303 | 134 305 | 129 328 | 129 854 | 129 879 | 129 879 | 128 479 |
| Saistības kopā | 81 368 | 88 251 | 91 283 | 92 172 | 133 689 | 143 513 | 147 638 | 148 085 | 148 353 | 145 806 | 142 523 | 139 143 | 135 856 | 137 060 | 134 259 | 129 098 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -17 745 | -18 090 | -14 748 | -11 769 | -7627 | -10 773 | -6392 | -1155 | 530 | -331 | 948 | 2320 | -26 515 | -2332 | 3181 | 4900 |
| Pašu kapitāls kopā | -14 249 | -32 339 | -47 087 | -58 856 | -91 371 | -102 144 | -108 536 | -109 691 | -109 161 | -109 492 | -108 544 | -106 224 | -132 739 | -135 071 | -131 890 | -126 990 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7317 | 2825 | 8842 | 9023 | 11 807 | 11 823 | 12 987 | 14 522 | 26 876 | 26 504 | 32 072 | 30 128 | 20 674 | 22 184 | 20 298 | 38 050 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 054 | -14 259 | -13 692 | -11 528 | -7419 | -10 718 | -6392 | 682 | 2241 | 1124 | 2120 | 3566 | -25 981 | -2132 | 3231 | 4900 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 745 | -18 090 | -14 748 | -11 769 | -7627 | -10 773 | -6392 | -1155 | 530 | -331 | 948 | 2320 | -26 515 | -2332 | 3231 | 4900 |
| Pārskata gada peļņa | -17 745 | -18 090 | -14 748 | -11 769 | -7627 | -10 773 | -6392 | -1155 | 530 | -331 | 948 | 2320 | -26 515 | -2332 | 3181 | 4900 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vārnu galdniecība"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vārnu galdniecība" (reģ. nr. 48503014064) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Dobele, Pumpuru iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 38 050 €, par 87,5% vairāk nekā gadu iepriekš (20 298 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 4900 € (12,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 050 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-126 990 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.