SIA "Eirogarāžiņa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 976 | 36 363 | 57 807 | 94 348 | 126 912 | 139 609 | 145 458 | 132 218 | 131 259 | 150 292 | 248 065 | 252 815 | 340 092 | 358 427 | 383 063 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2742 | 11 574 | 43 505 | 54 755 | 53 580 | 52 504 | 52 195 | 53 757 | 52 792 | 7306 | 5875 | 3839 | 9132 | 12 262 | 10 860 |
| Aktīvi kopā | 26 718 | 47 937 | 101 312 | 149 103 | 180 492 | 192 113 | 197 653 | 185 975 | 184 051 | 157 598 | 253 940 | 256 654 | 349 224 | 370 689 | 393 923 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 982 | 5173 | 44 335 | 15 390 | 22 184 | 31 789 | 42 796 | 38 348 | 52 751 | 25 584 | 29 675 | 20 123 | 34 111 | 29 509 | 31 132 |
| Ilgtermiņa saistības | 23 470 | 38 205 | 48 224 | 121 136 | 84 482 | 81 256 | 71 000 | 91 000 | 107 003 | 75 121 | 67 493 | 58 962 | 79 589 | 76 089 | 84 589 |
| Saistības kopā | 24 452 | 43 378 | 92 559 | 136 526 | 106 666 | 113 045 | 113 796 | 129 348 | 159 754 | 100 705 | 97 168 | 79 085 | 113 700 | 105 598 | 115 721 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 722 | 2293 | 4194 | 123 | 6887 | 5242 | 4788 | -27 230 | -32 330 | 86 957 | 99 877 | 20 797 | 57 955 | 29 567 | 13 111 |
| Pašu kapitāls kopā | 2266 | 4559 | 8753 | 12 577 | 73 826 | 79 068 | 83 857 | 56 627 | 24 297 | 56 893 | 156 772 | 177 569 | 235 524 | 265 091 | 278 202 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 34 188 | 33 554 | 28 024 | 55 693 | 82 751 | 104 406 | 71 971 | 48 708 | 46 103 | 132 597 | 129 608 | 159 847 | 166 834 | 182 509 | 183 257 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 722 | 591 | 4995 | 1850 | 19 465 | 7496 | 6598 | -27 143 | -32 330 | 86 975 | 99 877 | 20 797 | 58 428 | 30 079 | 13 798 |
| EBITDA | 1550 | 2959 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 722 | 2293 | 4491 | 300 | 6980 | 5242 | 5948 | -27 230 | -32 330 | 86 957 | 99 877 | 20 797 | 58 010 | 29 572 | 13 111 |
| Pārskata gada peļņa | 722 | 2293 | 4194 | 123 | 6887 | 5242 | 4788 | -27 230 | -32 330 | 86 957 | 99 877 | 20 797 | 57 955 | 29 567 | 13 111 |
| Darbaspēka izmaksas | 4684 | 7502 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 828 | 2368 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 5 | 5 | 6 | 7 | 6 | 6 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Eirogarāžiņa"
Pārskats
SIA "Eirogarāžiņa" (reģ. nr. 48503016718) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Cieceres pag., "Cīruļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 183 257 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 13 111 € (7,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 651 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 393 923 € un pašu kapitāls 278 202 € (70,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.