Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JAR Celtnieks un CO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1911 | 9396 | 20 054 | 32 543 | 32 899 | 51 944 | 41 743 | 131 739 | 45 237 | 51 435 | 138 426 | 93 709 | 147 953 | 193 699 | 255 386 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6221 | 10 751 | 7924 | 7556 | 4353 | 1368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 8132 | 20 147 | 27 978 | 40 099 | 37 252 | 53 312 | 41 743 | 131 739 | 45 237 | 51 435 | 138 426 | 93 709 | 147 953 | 193 699 | 255 386 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5714 | 17 109 | 25 594 | 26 298 | 17 183 | 28 527 | 41 290 | 74 026 | 31 090 | 26 621 | 54 366 | 52 511 | 8617 | 17 177 | 22 154 |
| Ilgtermiņa saistības | 2250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 7964 | 17 109 | 25 594 | 26 298 | 17 183 | 28 527 | 41 290 | 74 026 | 31 090 | 26 621 | 54 366 | 52 511 | 8617 | 17 177 | 22 154 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1832 | 2870 | -654 | 10 408 | 6268 | 4716 | -24 332 | 57 260 | -43 566 | 10 667 | 59 246 | -42 862 | 58 032 | 37 186 | 56 710 |
| Pašu kapitāls kopā | 168 | 3038 | 2384 | 13 801 | 20 069 | 24 785 | 453 | 57 713 | 14 147 | 24 814 | 84 060 | 41 198 | 139 336 | 176 522 | 233 232 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 866 | 77 509 | 40 019 | 109 702 | 200 779 | 147 123 | 63 770 | 262 133 | 44 890 | 66 380 | 170 713 | 276 144 | 201 175 | 244 653 | 997 936 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1765 | 3177 | -227 | 12 089 | 7917 | 6314 | -28 845 | 57 400 | -36 715 | 11 664 | 59 771 | -39 365 | 58 032 | 37 186 | 56 710 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1832 | 2870 | -654 | 11 848 | 7708 | 5974 | -24 332 | 57 260 | -43 566 | 10 667 | 59 246 | -42 862 | 58 032 | 37 186 | 56 710 |
| Pārskata gada peļņa | -1832 | 2870 | -654 | 10 408 | 6268 | 4716 | -24 332 | 57 260 | -43 566 | 10 667 | 59 246 | -42 862 | 58 032 | 37 186 | 56 710 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 6 | 6 | 9 | 10 | 5 | 14 | 12 | 9 | 9 | 11 | 4 | 21 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JAR Celtnieks un CO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JAR Celtnieks un CO" (reģ. nr. 48503018583) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Saldus, Celtnieku iela 2B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 997 936 €, par 308% vairāk nekā gadu iepriekš (244 653 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 36,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 56 710 € (5,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 21). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 90 721 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 255 386 € un pašu kapitāls 233 232 € (91,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.