Mazzalves pagasta J.Baltača zemnieku saimniecība "RIMŠĀNI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 59 093 | 37 333 | 38 177 | 54 980 | 84 765 | 48 004 | 78 027 | 67 011 | 84 577 | 96 145 | 114 068 | 111 462 | 107 727 | 71 850 | 89 699 | 106 556 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 98 027 | 100 694 | 97 485 | 86 150 | 134 930 | 159 598 | 178 515 | 246 889 | 260 047 | 265 271 | 291 146 | 300 264 | 338 130 | 343 176 | 331 461 | 367 695 |
| Aktīvi kopā | 157 120 | 138 027 | 135 662 | 141 130 | 219 695 | 207 602 | 256 542 | 313 900 | 344 624 | 361 416 | 405 214 | 411 726 | 445 857 | 415 026 | 421 160 | 474 251 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 950 | 6435 | 9681 | 9697 | 17 427 | 12 530 | 12 069 | 11 694 | 15 046 | 3804 | 3552 | 3340 | 3128 | 3128 | 1213 | 3096 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 068 | 28 643 | 31 733 | 21 372 | 32 854 | 32 722 | 26 203 | 16 414 | 10 368 | 6564 | 10 811 | 7471 | 4342 | 1213 | 0 | 10 677 |
| Saistības kopā | 51 018 | 35 078 | 41 414 | 31 069 | 50 281 | 45 252 | 38 272 | 28 108 | 25 414 | 10 368 | 14 363 | 10 811 | 7470 | 4341 | 1213 | 13 773 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 35 696 | 5267 | -8701 | 15 812 | 12 811 | -7064 | 55 920 | 67 522 | 33 418 | 31 838 | 39 803 | 10 064 | 37 471 | -27 701 | 9262 | 40 531 |
| Pašu kapitāls kopā | 106 102 | 102 949 | 94 248 | 110 061 | 169 414 | 162 350 | 218 270 | 285 792 | 319 210 | 351 048 | 390 851 | 400 915 | 438 387 | 410 685 | 419 947 | 460 478 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 27 741 | 31 049 | 39 283 | 35 467 | 45 648 | 62 579 | 54 322 | 89 734 | 65 221 | 73 900 | 93 169 | 75 817 | 109 999 | 69 235 | 83 133 | 104 183 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 36 840 | 7152 | -6867 | 17 369 | 15 296 | -4806 | 57 991 | 69 566 | 34 725 | 32 063 | 39 803 | 10 064 | 37 471 | -27 701 | 9262 | 40 531 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | 57 991 | 69 566 | 34 725 | 32 063 | 39 803 | 38 245 | 71 303 | 7452 | 43 767 | 73 703 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 36 102 | 5759 | -8149 | 16 453 | 13 901 | -6057 | 57 089 | 68 949 | 33 418 | 31 838 | 39 803 | 10 064 | 37 471 | -27 701 | 9262 | 40 531 |
| Pārskata gada peļņa | 35 696 | 5267 | -8701 | 15 812 | 12 811 | -7064 | 55 920 | 67 522 | 33 418 | 31 838 | 39 803 | 10 064 | 37 471 | -27 701 | 9262 | 40 531 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 139 | 27 469 | 27 982 | 42 961 | 40 589 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 181 | 33 832 | 35 153 | 34 505 | 33 172 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 8420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Mazzalves pagasta J.Baltača zemnieku saimniecība "RIMŠĀNI"
Pārskats
Mazzalves pagasta J.Baltača zemnieku saimniecība "RIMŠĀNI" (reģ. nr. 48701003637) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Mazzalves pag., "Rimšāni".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 104 183 €, par 25,3% vairāk nekā gadu iepriekš (83 133 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 40 531 € (38,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 046 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 474 251 € un pašu kapitāls 460 478 € (97,1% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.