SIA "SALIX"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 400 | 10 730 | 11 679 | 11 554 | 16 006 | 15 887 | 10 400 | 4543 | 4602 | 4550 | 4494 | 5576 | 658 | 4738 | 1820 | 1953 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8867 | 8219 | 7640 | 10 023 | 17 028 | 17 727 | 24 085 | 21 672 | 19 717 | 18 561 | 17 685 | 16 975 | 16 891 | 10 779 | 14 895 | 14 095 |
| Aktīvi kopā | 21 267 | 18 949 | 19 319 | 21 577 | 33 034 | 33 614 | 34 485 | 26 215 | 24 319 | 23 111 | 22 179 | 22 551 | 17 549 | 15 517 | 16 715 | 16 048 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 31 007 | 32 994 | 33 094 | 33 770 | 48 705 | 49 070 | 49 932 | 41 598 | 33 538 | 21 065 | 16 995 | 13 861 | 8828 | 433 | 1625 | 910 |
| Ilgtermiņa saistības | 975 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 31 982 | 32 994 | 33 094 | 33 770 | 48 705 | 49 070 | 49 932 | 41 598 | 33 538 | 21 065 | 16 995 | 13 861 | 8828 | 433 | 1625 | 910 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 352 | -3330 | 270 | 1582 | 1679 | 215 | 9 | 64 | 6164 | 11 265 | 3138 | 3528 | 8 | 6363 | 6 | 48 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 715 | -14 045 | -13 775 | -12 193 | -15 671 | -15 456 | -15 447 | -15 383 | -9219 | 2046 | 5184 | 8690 | 8721 | 15 084 | 15 090 | 15 138 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 51 639 | 42 208 | 39 091 | 32 048 | 39 853 | 32 958 | 33 390 | 44 980 | 45 499 | 47 801 | 37 387 | 33 772 | 16 367 | 25 764 | 9783 | 8756 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 231 | -3180 | 450 | 1616 | 1916 | 406 | 212 | 291 | 6365 | 11 460 | 3236 | 3635 | 79 | 6590 | 233 | 48 |
| EBITDA | — | -2532 | 1029 | 2141 | 2650 | 1071 | 968 | 1446 | 7520 | 12 615 | 4112 | 4345 | 163 | 6800 | 233 | 48 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 352 | -3330 | 270 | 1582 | 1679 | 215 | 9 | 64 | 6164 | 11 265 | 3138 | 3528 | 8 | 6363 | 6 | 48 |
| Pārskata gada peļņa | -14 352 | -3330 | 270 | 1582 | 1679 | 215 | 9 | 64 | 6164 | 11 265 | 3138 | 3528 | 8 | 6363 | 6 | 48 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 4809 | 5077 | 5072 | 7651 | 6691 | 6921 | 6600 | 7743 | 7770 | 7743 | 8083 | 4128 | 1785 | 1785 | 4585 |
| Nolietojums | — | 648 | 579 | 525 | 734 | 665 | 756 | 1155 | 1155 | 1155 | 876 | 710 | 84 | 210 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SALIX"
Pārskats
SIA "SALIX" (reģ. nr. 48703003788) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Bebru pag., Vecbebri, "Aptieka".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8756 €, par 10,5% mazāk nekā gadu iepriekš (9783 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 11,2% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 48 € (0,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 4378 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 16 048 € un pašu kapitāls 15 138 € (94,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.