SIA "Axe"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 031 | 25 548 | 24 522 | 23 803 | 24 146 | 24 191 | 30 779 | 29 574 | 26 344 | 25 547 | 27 069 | 25 590 | 20 119 | 21 239 | 28 059 | 13 789 | 42 | 113 688 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 577 | 9016 | 7560 | 6039 | 4556 | 3305 | 2562 | 421 | 417 | 275 | 130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6722 |
| Aktīvi kopā | 33 608 | 34 564 | 32 082 | 29 842 | 28 702 | 27 496 | 33 341 | 29 995 | 26 761 | 25 822 | 27 199 | 25 590 | 20 119 | 21 239 | 28 059 | 13 789 | 42 | 120 410 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 41 914 | 42 739 | 44 908 | 43 272 | 41 921 | 40 462 | 51 613 | 48 149 | 29 927 | 31 388 | 24 332 | 21 974 | 25 557 | 26 255 | 36 036 | 40 404 | 0 | 39 681 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 317 | 10 317 | 10 267 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 41 914 | 42 739 | 44 908 | 43 272 | 41 921 | 40 462 | 51 613 | 48 149 | 29 927 | 41 705 | 34 649 | 32 241 | 25 587 | 26 255 | 36 036 | 40 404 | 0 | 39 681 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -31 922 | 131 | -4651 | -604 | 211 | 253 | 177 | 118 | 14 988 | -723 | 8433 | 863 | 1183 | 452 | -2955 | -18 638 | 32 952 | 73 533 |
| Pašu kapitāls kopā | -8306 | -8175 | -12 826 | -13 430 | -13 219 | -12 966 | -18 272 | -18 154 | -3166 | -15 883 | -7450 | -6651 | -5468 | -5016 | -7977 | -26 615 | 42 | 80 729 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 386 370 | 338 682 | 177 072 | 156 126 | 180 449 | 177 394 | 267 955 | 264 503 | 271 780 | 249 801 | 255 935 | 259 007 | 269 397 | 294 859 | 285 481 | 246 250 | 23 607 | 280 963 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -31 922 | 131 | -4565 | -604 | 211 | 253 | 177 | 118 | 14 988 | -723 | 8433 | 863 | 1183 | 452 | -2955 | -18 638 | 32 952 | 89 158 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -31 922 | 131 | -4565 | -604 | 211 | 253 | 177 | 118 | 14 988 | -723 | 8433 | 863 | 1183 | 452 | -2955 | -18 638 | 32 952 | 89 158 |
| Pārskata gada peļņa | -31 922 | 131 | -4651 | -604 | 211 | 253 | 177 | 118 | 14 988 | -723 | 8433 | 863 | 1183 | 452 | -2955 | -18 638 | 32 952 | 73 533 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 7 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 4 | 4 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Axe"
Pārskats
SIA "Axe" (reģ. nr. 49002001977) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tērbatas iela 59/61 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 280 963 €, par 1090% vairāk nekā gadu iepriekš (23 607 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 73 533 € (26,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 280 963 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 120 410 € un pašu kapitāls 80 729 € (67,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.