Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CVS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 80 000 € (15% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 690 372 | 510 050 | 325 372 | 508 631 | 581 877 | 701 275 | 781 088 | 992 387 | 931 678 | 775 989 | 635 828 | 707 601 | 1 064 427 | 923 851 | 831 521 | 1 483 498 | 901 825 | 982 371 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 195 225 | 140 477 | 100 367 | 84 614 | 114 203 | 120 176 | 215 385 | 151 679 | 153 111 | 148 291 | 176 738 | 206 799 | 130 332 | 99 973 | 64 009 | 52 477 | 80 224 | 73 042 |
| Aktīvi kopā | 885 597 | 650 527 | 425 739 | 593 245 | 696 080 | 821 451 | 996 473 | 1 144 066 | 1 084 789 | 924 280 | 812 566 | 914 400 | 1 194 759 | 1 023 824 | 895 530 | 1 535 975 | 982 049 | 1 055 413 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 299 305 | 297 650 | 166 288 | 282 535 | 354 375 | 472 069 | 506 123 | 664 371 | 644 144 | 459 364 | 309 319 | 535 416 | 662 583 | 450 368 | 314 648 | 941 997 | 417 501 | 426 432 |
| Ilgtermiņa saistības | 35 652 | 15 218 | 6266 | 22 304 | 36 912 | 32 927 | 28 529 | 9558 | 39 881 | 58 455 | 65 345 | 24 946 | 9452 | 30 719 | 25 453 | 20 067 | 42 804 | 29 720 |
| Saistības kopā | 334 957 | 312 868 | 172 554 | 304 839 | 391 287 | 504 996 | 534 652 | 673 929 | 684 025 | 517 819 | 374 664 | 560 362 | 672 035 | 481 087 | 340 101 | 962 064 | 460 305 | 456 152 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8278 | -204 881 | -84 474 | 3576 | 4271 | 7739 | 5323 | 6260 | 9850 | 5697 | 31 440 | 277 000 | 168 686 | 20 013 | 12 692 | 18 483 | 27 834 | 157 517 |
| Pašu kapitāls kopā | 550 640 | 337 659 | 253 185 | 256 761 | 261 032 | 268 771 | 387 750 | 394 010 | 400 764 | 406 461 | 437 902 | 354 038 | 522 724 | 542 737 | 555 429 | 573 911 | 521 744 | 599 261 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 550 559 | 1 220 113 | 1 320 787 | 1 446 460 | 2 321 482 | 2 284 303 | 2 841 110 | 2 438 266 | 2 142 866 | 2 068 716 | 2 231 040 | 2 361 820 | 2 341 891 | 2 113 474 | 2 025 632 | 2 863 579 | 2 931 973 | 2 984 299 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 52 760 | -205 428 | -83 440 | -15 594 | 9473 | 15 338 | 15 449 | 29 455 | 22 495 | 9924 | 35 646 | 287 919 | 176 807 | 26 860 | 16 608 | 37 598 | 62 285 | 192 198 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 47 913 | -208 100 | -86 077 | 2917 | 5644 | 9794 | 6130 | 9488 | 9850 | 6583 | 32 411 | 277 620 | 169 171 | 20 505 | 13 089 | 18 483 | 47 834 | 177 517 |
| Pārskata gada peļņa | 8278 | -204 881 | -84 474 | 3576 | 4271 | 7739 | 5323 | 6260 | 9850 | 5697 | 31 440 | 277 000 | 168 686 | 20 013 | 12 692 | 18 483 | 27 834 | 157 517 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 96 | 90 | 57 | 72 | 87 | 96 | 103 | 103 | 73 | 65 | 53 | 47 | 44 | 44 | 44 | 42 | 41 | 41 |
| Aprēķinātā dividende | 30 000 | 8100 | 1929 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3096 | 0 | 0 | 360 864 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 001 | 80 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CVS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CVS" (reģ. nr. 49003001300) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Laidzes pag., "Gruntnieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 984 299 €, par 1,8% vairāk nekā gadu iepriekš (2 931 973 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 0,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 157 517 € (5,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 41. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 72 788 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 055 413 € un pašu kapitāls 599 261 € (56,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.