SIA "SENGA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 153 103 | 119 107 | 255 368 | 113 932 | 176 810 | 252 119 | 136 581 | 380 398 | 37 147 | 312 735 | 292 866 | 143 888 | 305 189 | 460 315 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 199 929 | 197 008 | 1 128 257 | 2 173 626 | 2 118 966 | 1 913 461 | 1 714 155 | 1 506 786 | 15 044 | 59 888 | 74 350 | 66 091 | 54 022 | 42 383 |
| Aktīvi kopā | 353 032 | 316 115 | 1 383 625 | 2 287 558 | 2 295 776 | 2 165 580 | 1 850 736 | 1 887 184 | 52 191 | 372 623 | 367 216 | 209 979 | 359 211 | 502 698 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 169 148 | 246 155 | 485 897 | 901 835 | 368 554 | 241 857 | 530 506 | 517 181 | 217 161 | 142 290 | 229 839 | 326 659 | 110 842 | 173 168 |
| Ilgtermiņa saistības | 49 376 | 21 787 | 519 595 | 931 764 | 1 424 100 | 1 386 694 | 1 222 824 | 1 325 275 | 0 | 574 890 | 893 390 | 1 126 324 | 1 730 896 | 2 452 641 |
| Saistības kopā | 218 524 | 267 942 | 1 005 492 | 1 833 599 | 1 792 654 | 1 628 551 | 1 753 330 | 1 842 456 | 217 161 | 717 180 | 1 123 229 | 1 452 983 | 1 841 738 | 2 625 809 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 60 082 | 9251 | 17 339 | 75 780 | 52 690 | 43 110 | -317 076 | -52 678 | -209 698 | -156 475 | -462 893 | -714 362 | -239 810 | -412 926 |
| Pašu kapitāls kopā | 134 508 | 48 173 | 374 652 | 450 432 | 503 122 | 537 029 | 97 406 | 44 728 | -164 970 | -344 557 | -756 013 | -1 470 375 | -1 710 185 | -2 123 111 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 998 801 | 1 167 326 | 1 334 832 | 871 600 | 501 333 | 736 889 | 1 079 398 | 1 172 768 | 1 631 517 | 987 173 | 2 080 167 | 1 724 361 | 1 460 622 | 1 783 869 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 77 585 | 2274 | 40 212 | 130 481 | 52 733 | -45 784 | -316 858 | -52 115 | -546 708 | -156 350 | -462 893 | -713 019 | -238 204 | -412 926 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 66 654 | -4597 | 33 376 | 123 408 | 48 473 | -45 784 | -317 076 | -52 355 | -207 228 | -156 350 | -462 893 | -714 093 | -239 810 | -412 926 |
| Pārskata gada peļņa | 60 082 | 9251 | 17 339 | 75 780 | 52 690 | 43 110 | -317 076 | -52 678 | -209 698 | -156 475 | -462 893 | -714 362 | -239 810 | -412 926 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 43 | 47 | 45 | 46 | 48 | 65 | 45 | 45 | 12 | 54 | 56 | 55 | 50 | 50 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 95 586 | 0 | 0 | 0 | 9203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SENGA"
Pārskats
SIA "SENGA" (reģ. nr. 49003001584) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Vandzenes pag., "Sia Senga".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 783 869 €, par 22,1% vairāk nekā gadu iepriekš (1 460 622 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 412 926 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 50. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 677 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-2 123 111 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.