SIA "Kalvas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1549 | 2214 | 1633 | 14 493 | 86 142 | 53 336 | 17 118 | 20 946 | 40 288 | 53 579 | 55 721 | 39 608 | 90 375 | 56 487 | 80 401 | 51 434 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 19 274 | 11 713 | 6168 | 2899 | 18 609 | 14 383 | 10 265 | 16 154 | 18 102 | 54 593 | 49 494 | 133 759 | 133 898 | 119 343 | 128 893 | 160 946 |
| Aktīvi kopā | 20 823 | 13 927 | 7801 | 17 392 | 104 751 | 67 719 | 27 383 | 37 100 | 58 390 | 108 172 | 105 215 | 173 367 | 224 273 | 175 830 | 209 294 | 212 380 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 942 | 5721 | 16 753 | 6156 | 8199 | 5272 | 23 552 | 57 132 | 47 181 | 76 492 | 47 936 | 36 500 | 104 102 | 55 452 | 46 232 | 52 183 |
| Ilgtermiņa saistības | 5265 | 4702 | 1262 | 0 | 46 233 | 8039 | 11 467 | 8927 | 8839 | 15 850 | 35 084 | 113 968 | 96 996 | 84 184 | 103 039 | 97 684 |
| Saistības kopā | 18 207 | 10 423 | 18 015 | 6156 | 54 432 | 13 311 | 35 019 | 66 059 | 56 020 | 92 342 | 83 020 | 150 468 | 201 098 | 139 636 | 149 271 | 149 867 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -15 399 | 888 | -13 717 | 21 450 | 23 388 | 4089 | -62 044 | -21 323 | 31 329 | 13 460 | 6365 | 704 | 276 | 13 019 | 23 829 | 2490 |
| Pašu kapitāls kopā | 2616 | 3504 | -10 214 | 11 236 | 50 319 | 54 408 | -7636 | -28 959 | 2370 | 15 830 | 22 195 | 22 899 | 23 175 | 36 194 | 60 023 | 62 513 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 584 | 33 443 | 56 557 | 212 880 | 255 689 | 241 207 | 55 226 | 208 746 | 256 711 | 222 852 | 372 262 | 881 175 | 499 017 | 416 663 | 471 071 | 446 494 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 325 | 1876 | -13 426 | 25 633 | 28 595 | 5358 | -60 039 | -19 509 | 32 579 | -4653 | 7343 | 13 322 | 1236 | 16 326 | 26 183 | 4299 |
| EBITDA | -14 325 | 1876 | -13 426 | 25 633 | 28 595 | 5358 | -60 039 | -19 509 | 32 579 | -4653 | 7343 | 13 322 | 1236 | 16 326 | 26 183 | 4299 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 399 | 888 | -13 717 | 21 450 | 24 678 | 4089 | -62 044 | -21 323 | 31 329 | 13 460 | 6365 | 704 | 276 | 13 019 | 23 829 | 2490 |
| Pārskata gada peļņa | -15 399 | 888 | -13 717 | 21 450 | 23 388 | 4089 | -62 044 | -21 323 | 31 329 | 13 460 | 6365 | 704 | 276 | 13 019 | 23 829 | 2490 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 8 | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 | 16 | 16 | 16 | 19 | 19 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Kalvas"
Pārskats
SIA "Kalvas" (reģ. nr. 49003002594) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Rojas pag., Rude, "Turaidas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 446 494 €, par 5,2% mazāk nekā gadu iepriekš (471 071 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 2490 € (0,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 18 (gadu iepriekš 19). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 805 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 212 380 € un pašu kapitāls 62 513 € (29,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.