Drabešu pagasta zemnieku saimniecība "Kalna-Pūces"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 770 | 51 980 | 72 596 | 54 210 | 230 073 | 246 683 | 212 831 | 168 279 | 218 724 | 442 573 | 489 319 | 525 822 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 62 818 | 126 553 | 142 167 | 121 892 | 156 166 | 221 296 | 1 031 053 | 1 079 424 | 1 260 132 | 1 322 810 | 1 175 222 | 1 049 673 |
| Aktīvi kopā | 105 588 | 178 533 | 214 763 | 176 102 | 386 239 | 467 979 | 1 243 884 | 1 247 703 | 1 478 856 | 1 765 383 | 1 664 541 | 1 575 495 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 50 | 99 | 6990 | 49 | 10 119 | 14 593 | 21 963 | 23 765 | 79 892 | 362 562 | 318 715 | 184 812 |
| Ilgtermiņa saistības | 13 330 | 84 885 | 84 741 | 66 331 | 55 929 | 81 636 | 585 015 | 635 655 | 778 176 | 826 834 | 753 751 | 654 468 |
| Saistības kopā | 13 380 | 84 984 | 91 731 | 66 380 | 66 048 | 96 229 | 606 978 | 659 420 | 858 068 | 1 189 396 | 1 072 466 | 839 280 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 22 532 | 24 572 | 46 372 | -7234 | 171 273 | 57 193 | 241 874 | -48 623 | 32 540 | -16 978 | 7365 | 144 140 |
| Pašu kapitāls kopā | 92 208 | 93 549 | 123 032 | 109 722 | 320 191 | 371 750 | 636 906 | 588 283 | 620 788 | 575 987 | 592 075 | 736 215 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9527 | 15 103 | 19 758 | 35 794 | 81 390 | 91 206 | 245 396 | 231 698 | 178 243 | 203 813 | 254 444 | 309 559 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 23 495 | 26 961 | 48 513 | -5682 | 172 899 | 59 156 | 259 595 | -28 739 | 56 644 | 14 534 | 53 983 | 202 088 |
| EBITDA | 33 584 | 42 414 | 74 013 | 18 462 | 202 846 | 90 765 | 396 270 | 117 096 | 213 523 | 167 112 | 198 302 | 327 637 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 532 | 24 633 | 46 458 | -7161 | 171 441 | 57 322 | 241 874 | -48 623 | 32 540 | -16 978 | 7365 | 144 140 |
| Pārskata gada peļņa | 22 532 | 24 572 | 46 372 | -7234 | 171 273 | 57 193 | 241 874 | -48 623 | 32 540 | -16 978 | 7365 | 144 140 |
| Darbaspēka izmaksas | 51 | 0 | 389 | 0 | 99 | 1101 | 4805 | 7419 | 7901 | 9193 | 10 385 | 10 874 |
| Nolietojums | 10 089 | 15 453 | 25 500 | 24 144 | 29 947 | 31 609 | 136 675 | 145 835 | 156 879 | 152 578 | 144 319 | 125 549 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 23 231 | 16 889 | 6076 | 0 | 5634 | — | 0 | 0 | 27 823 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Drabešu pagasta zemnieku saimniecība "Kalna-Pūces"
Pārskats
Drabešu pagasta zemnieku saimniecība "Kalna-Pūces" (reģ. nr. 49501015100) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Drabešu pag., Drabeši, "Kalna Pūces".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 309 559 €, par 21,7% vairāk nekā gadu iepriekš (254 444 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 37,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 144 140 € (46,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 309 559 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 575 495 € un pašu kapitāls 736 215 € (46,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.