Cēsu rajona Veselavas pagasta Neldas Ozoliņas zemnieka saimniecība "BIRZMAĻI"Aktīvs

49501018643Zemnieku saimniecībaDibināts 1993

Finanšu rādītāji

76 101 €-14,8%
Apgrozījums 2025
-15,2%
Vidējās izmaiņas gadā 2009–2025
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.2 milj.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
20240 €
20230 €
2022 ~1000 €
20210 €
20200 €
2019 ~2800 €
20180 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
201014 620 €
2009139 778 €
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā81 153141 81295 005130 009135 98776 67736 33432 79625 65963 67054 90560 79151 88752 79342 21739 41164 362
Pamatlīdzekļi kopā754 983521 053530 992634 650606 796712 606635 540313 815189 156166 744147 125410535652954307326964401
Aktīvi kopā836 136662 865625 997764 659742 783789 283671 874346 611214 815230 414202 03064 89655 45255 74745 29042 10768 763
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības351 116410 721452 269595 036428 990405 272259 070185 770169 20454 09928 40330 99420 75816 536943711 23136 895
Ilgtermiņa saistības480 445242 95262 967136 940268 399257 392290 562274 443140 60113 8052032000000
Saistības kopā831 561653 673515 236731 976697 389662 664549 632460 213309 80567 90430 43530 99420 75816 536943711 23136 895
Pamatkapitāls—————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————————————————
Pārskata gada peļņa-37 604461788 047-81 0308255-105 2742859-69 65853 562255 13511 885-137 6937925517-3358-4977992
Pašu kapitāls kopā4575919297 23916 20924 46499 135101 994-113 602-94 990162 510171 59533 90234 69439 21135 85330 87631 868
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums1 071 6841 335 8151 828 7631 118 0121 158 2131 003 779601 258398 553113 367186 792125 23185 20994 62699 56294 14989 33576 101
Saimnieciskās darbības peļņa90938 836122 124-70 88330 072-86 48229 049-65 04268 528260 18013 428-136 36614155823-3336-4699992
EBITDA245 553278 451374 725171 208148 08374 21597 426-45102 973280 56729 678-132 11219566631-2482-43221187
Peļņa pirms nodokļiem-41 16213 906106 128-93 91212 803-111 27311 526-84 94258 692255 13511 885-137 6937925517-3358-4977992
Pārskata gada peļņa-37 604461788 047-81 0308255-105 2742859-69 65853 562255 13511 885-137 6937925517-3358-4977992
Darbaspēka izmaksas89 804112 224210 714242 032255 300257 168129 33977 24425 64828 31126 05720 29322 96325 04731 12525 89231 290
Nolietojums244 644239 615252 601242 091118 011160 69768 37764 99734 44520 38716 2504254541808854377195
Citi rādītāji
Darbinieki3341506065463122864444444
Aprēķinātā dividende139 77814 620000000002800001000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

Cēsu rajona Veselavas…2Ozoliņš Raivo
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Cēsu rajona Veselavas pagasta Neldas Ozoliņas zemnieka saimniecība "BIRZMAĻI"

Pārskats

Cēsu rajona Veselavas pagasta Neldas Ozoliņas zemnieka saimniecība "BIRZMAĻI" (reģ. nr. 49501018643) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Veselavas pag., Skujas, "Birzmaļi".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 76 101 €, par 14,8% mazāk nekā gadu iepriekš (89 335 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 15,2% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 992 € (1,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 19 025 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 68 763 € un pašu kapitāls 31 868 € (46,3% no aktīviem).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.