Cēsu rajona Nītaures pagasta zemnieku saimniecība "BIRZLEJAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 120 682 | 214 993 | 168 607 | 262 718 | 275 906 | 294 588 | 272 662 | 357 802 | 378 982 | 523 522 | 897 057 | 1 139 066 | 1 032 421 | 915 782 | 698 933 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 577 | 73 913 | 84 473 | 125 798 | 121 764 | 144 878 | 135 832 | 200 332 | 205 292 | 191 249 | 363 998 | 382 888 | 334 733 | 346 764 | 272 249 |
| Aktīvi kopā | 175 259 | 288 906 | 253 080 | 388 516 | 397 670 | 439 466 | 408 494 | 558 134 | 584 274 | 714 771 | 1 261 055 | 1 521 954 | 1 367 154 | 1 262 546 | 971 182 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 850 | 93 640 | 25 664 | 27 854 | 53 550 | 89 792 | 79 210 | 117 588 | 101 838 | 96 532 | 108 335 | 83 592 | 177 179 | 211 272 | 241 890 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 13 384 | 11 687 | 9960 | 39 960 | 83 042 | 83 042 | 90 125 | 112 521 | 106 242 | 70 687 | 39 209 | 39 209 | 42 595 | 42 595 |
| Saistības kopā | 17 850 | 107 024 | 37 351 | 37 814 | 93 510 | 172 834 | 162 252 | 207 713 | 214 359 | 202 774 | 179 022 | 122 801 | 216 388 | 253 867 | 284 485 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1150 | -24 192 | -10 030 | 769 | -47 106 | -37 528 | -20 390 | 104 179 | 5010 | 142 082 | 584 520 | 317 120 | -248 387 | -142 087 | -321 983 |
| Pašu kapitāls kopā | 156 552 | 176 585 | 210 432 | 341 402 | 294 295 | 256 767 | 236 377 | 340 556 | 360 050 | 502 132 | 1 072 168 | 1 389 288 | 1 140 901 | 998 814 | 676 832 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 511 398 | 576 153 | 530 425 | 1 049 375 | 991 712 | 959 747 | 1 237 837 | 1 643 535 | 1 275 821 | 1 710 108 | 2 380 755 | 2 597 944 | 2 277 067 | 2 075 477 | 2 068 010 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8869 | -18 916 | -8805 | 3063 | -34 536 | -37 528 | -20 390 | 104 686 | 5407 | 142 258 | 584 576 | 317 120 | -248 387 | -142 087 | -321 983 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1501 | -23 288 | -9587 | 1455 | -46 208 | -37 528 | -20 390 | 104 179 | 5010 | 142 082 | 584 555 | 317 120 | -248 387 | -142 087 | -321 983 |
| Pārskata gada peļņa | 1150 | -24 192 | -10 030 | 769 | -47 106 | -37 528 | -20 390 | 104 179 | 5010 | 142 082 | 584 520 | 317 120 | -248 387 | -142 087 | -321 983 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 20 | 28 | 31 | 29 | 28 | 30 | 33 | 32 | 29 | 29 | 27 | 25 | 26 | 25 | 25 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Cēsu rajona Nītaures pagasta zemnieku saimniecība "BIRZLEJAS"
Pārskats
Cēsu rajona Nītaures pagasta zemnieku saimniecība "BIRZLEJAS" (reģ. nr. 49501018677) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Nītaures pag., Nītaure, "Birzlejas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 068 010 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 321 983 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 25. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 720 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 971 182 € un pašu kapitāls 676 832 € (69,7% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.