"FORMA MACHINERY" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2024
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 393 562 | 196 553 | 392 272 | 453 348 | 916 159 | 530 758 | 486 097 | 328 526 | 257 769 | 251 270 | 251 270 | 251 270 | 251 270 | 251 270 | 251 270 | 251 270 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 794 398 | 652 209 | 600 112 | 682 422 | 652 275 | 307 381 | 266 236 | 72 738 | 61 641 | 51 142 | 40 643 | 30 997 | 14 497 | 996 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1 187 960 | 848 762 | 992 384 | 1 135 770 | 1 568 434 | 838 139 | 752 333 | 401 264 | 319 410 | 302 412 | 291 913 | 282 267 | 265 767 | 252 266 | 251 270 | 251 270 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 796 259 | 440 772 | 558 880 | 659 295 | 1 065 118 | 670 211 | 552 695 | 169 291 | 78 173 | 73 205 | 73 409 | 73 509 | 73 472 | 73 174 | 73 231 | 73 306 |
| Ilgtermiņa saistības | 44 299 | 21 552 | 22 371 | 31 372 | 49 578 | 51 052 | 69 952 | 4013 | 4013 | 7678 | 7678 | 7678 | 7678 | 8032 | 8032 | 8032 |
| Saistības kopā | 840 558 | 462 324 | 581 251 | 690 667 | 1 114 696 | 721 263 | 622 647 | 173 304 | 82 186 | 80 883 | 81 087 | 81 187 | 81 150 | 81 206 | 81 263 | 81 338 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -104 882 | 39 036 | 24 695 | 33 970 | 2534 | -535 265 | 12 570 | 87 650 | 16 901 | -12 072 | -10 703 | -9746 | -16 463 | -13 556 | -1053 | -75 |
| Pašu kapitāls kopā | 347 402 | 386 438 | 411 133 | 445 103 | 447 637 | 101 665 | 114 235 | 201 885 | 218 786 | 206 714 | 196 011 | 186 265 | 169 802 | 156 245 | 155 192 | 155 117 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 553 320 | 1 189 839 | 799 757 | 1 075 197 | 908 124 | 2 695 567 | 910 118 | 407 414 | 52 288 | 6035 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -103 386 | 39 694 | 33 368 | 42 914 | 28 010 | -512 004 | 45 448 | 88 157 | 9539 | -12 032 | -10 615 | -9651 | -16 399 | -13 505 | -996 | -4 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -111 225 | 37 238 | 30 834 | 37 388 | 9809 | -539 252 | 11 158 | 61 018 | 17 810 | -12 068 | -10 653 | -9696 | -16 413 | -13 506 | -1003 | -25 |
| Pārskata gada peļņa | -104 882 | 39 036 | 24 695 | 33 970 | 2534 | -535 265 | 12 570 | 87 650 | 16 901 | -12 072 | -10 703 | -9746 | -16 463 | -13 556 | -1053 | -75 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 22 | 28 | 29 | 31 | 39 | 40 | 34 | 18 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 18 000 | 6000 | 42 350 | 11 000 | 13 650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "FORMA MACHINERY" SIA
Pārskats
"FORMA MACHINERY" SIA (reģ. nr. 49502001199) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Drabešu pag., Ieriķi, Lielā iela 38.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 75 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 251 270 € un pašu kapitāls 155 117 € (61,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.