SIA "LNB CĒSU MĀCĪBU UN RAŽOŠANAS UZŅĒMUMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 157 702 | 158 174 | 201 127 | 86 676 | 90 572 | 111 426 | 83 393 | 67 313 | 63 675 | 81 738 | 112 197 | 121 007 | 126 567 | 147 699 | 193 769 | 259 165 | 280 355 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 220 087 | 218 564 | 228 304 | 219 548 | 209 251 | 286 324 | 281 715 | 269 034 | 33 464 | 24 774 | 25 088 | 27 420 | 31 430 | 52 304 | 69 983 | 95 061 | 146 705 |
| Aktīvi kopā | 377 789 | 376 738 | 429 431 | 306 224 | 299 823 | 397 750 | 365 108 | 336 347 | 97 139 | 106 512 | 137 285 | 148 427 | 157 997 | 200 003 | 263 752 | 354 226 | 427 060 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 932 | 25 210 | 123 757 | 21 983 | 20 006 | 27 749 | 25 194 | 28 455 | 29 929 | 30 031 | 29 363 | 28 852 | 34 556 | 52 996 | 44 385 | 40 592 | 40 544 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 13 932 | 25 210 | 123 757 | 21 983 | 20 006 | 27 749 | 25 194 | 28 455 | 29 929 | 30 031 | 29 363 | 28 852 | 34 556 | 52 996 | 44 385 | 40 592 | 40 544 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 61 878 | -12 329 | -45 854 | -21 432 | -9367 | -25 963 | -25 233 | -32 021 | -240 682 | 9271 | 31 441 | 11 653 | 3866 | 23 394 | 72 360 | 94 267 | 72 882 |
| Pašu kapitāls kopā | 363 857 | 351 528 | 305 674 | 284 241 | 274 874 | 365 147 | 339 914 | 307 892 | 67 210 | 76 481 | 107 922 | 119 575 | 123 441 | 147 007 | 219 367 | 313 634 | 386 516 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 163 690 | 139 416 | 124 707 | 143 852 | 138 184 | 199 227 | 217 016 | 225 604 | 244 264 | 247 048 | 253 837 | 220 331 | 248 221 | 319 518 | 384 337 | 372 939 | 391 404 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 58 865 | -12 531 | -41 047 | -15 877 | -5202 | -20 375 | -22 548 | -32 021 | -240 682 | 9271 | 31 453 | 12 056 | 3866 | 24 192 | 72 955 | 94 372 | 72 930 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 64 003 | -10 347 | -41 071 | -15 953 | -5177 | -20 392 | -22 589 | -32 021 | -240 682 | 9271 | 31 453 | 11 733 | 3866 | 24 192 | 72 915 | 94 372 | 72 925 |
| Pārskata gada peļņa | 61 878 | -12 329 | -45 854 | -21 432 | -9367 | -25 963 | -25 233 | -32 021 | -240 682 | 9271 | 31 441 | 11 653 | 3866 | 23 394 | 72 360 | 94 267 | 72 882 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 20 | 20 | 22 | 18 | 16 | 14 | 11 | 10 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "LNB CĒSU MĀCĪBU UN RAŽOŠANAS UZŅĒMUMS"
Pārskats
SIA "LNB CĒSU MĀCĪBU UN RAŽOŠANAS UZŅĒMUMS" (reģ. nr. 49503000415) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Krišjāņa Valdemāra iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 391 404 €, par 5,0% vairāk nekā gadu iepriekš (372 939 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 72 882 € (18,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 78 281 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 427 060 € un pašu kapitāls 386 516 € (90,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Latvijas Neredzīgo biedrība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.