Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "DRUSTI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 232 572 | 298 455 | 301 518 | 297 063 | 466 653 | 320 621 | 404 076 | 357 600 | 338 145 | 332 334 | 324 553 | 408 899 | 472 060 | 363 388 | 398 951 | 371 901 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 130 946 | 138 419 | 124 256 | 134 044 | 158 382 | 197 737 | 155 086 | 134 482 | 118 644 | 109 691 | 99 032 | 70 021 | 53 665 | 62 688 | 52 526 | 44 479 |
| Aktīvi kopā | 363 518 | 436 874 | 425 774 | 431 107 | 625 035 | 518 358 | 559 162 | 492 082 | 456 789 | 442 025 | 423 585 | 478 920 | 525 725 | 426 076 | 451 477 | 416 380 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 91 551 | 155 208 | 145 260 | 116 348 | 228 307 | 124 610 | 171 580 | 215 617 | 178 750 | 166 842 | 154 959 | 204 654 | 249 539 | 182 367 | 207 788 | 192 563 |
| Ilgtermiņa saistības | 25 908 | 23 779 | 21 649 | 19 520 | 24 744 | 21 714 | 18 684 | 15 654 | 12 624 | 9594 | 6564 | 14 583 | 9167 | 3750 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 117 459 | 178 987 | 166 909 | 135 868 | 253 051 | 146 324 | 190 264 | 231 271 | 191 374 | 176 436 | 161 523 | 219 237 | 258 706 | 186 117 | 207 788 | 192 563 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9224 | 11 738 | 868 | 36 124 | -48 513 | 29 | -3195 | -108 115 | 4494 | 151 | -3527 | -2397 | 7339 | -27 077 | 3730 | -19 799 |
| Pašu kapitāls kopā | 246 059 | 257 887 | 258 865 | 295 239 | 371 984 | 372 034 | 368 898 | 260 811 | 265 415 | 265 589 | 262 062 | 259 683 | 267 019 | 239 959 | 243 689 | 223 817 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 298 980 | 1 749 611 | 1 829 818 | 2 352 238 | 3 579 978 | 2 038 946 | 1 594 253 | 2 483 960 | 2 390 478 | 2 244 983 | 2 092 383 | 2 167 541 | 3 181 039 | 2 291 476 | 2 367 870 | 2 752 896 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 9128 | 11 789 | 529 | 35 799 | -48 722 | -1731 | -3195 | -108 115 | 4494 | 151 | -3527 | -2397 | 7339 | -27 077 | 3730 | -19 799 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9229 | 11 809 | 922 | 36 178 | -48 436 | 29 | -3195 | -108 115 | 4494 | 151 | -3527 | -2397 | 7339 | -27 077 | 3730 | -19 799 |
| Pārskata gada peļņa | 9224 | 11 738 | 868 | 36 124 | -48 513 | 29 | -3195 | -108 115 | 4494 | 151 | -3527 | -2397 | 7339 | -27 077 | 3730 | -19 799 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 11 | 10 | 10 | 10 | 10 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "DRUSTI"
Pārskats
Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "DRUSTI" (reģ. nr. 49503003750) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., Melnbārži, Gaujas iela 2D.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 752 896 €, par 16,3% vairāk nekā gadu iepriekš (2 367 870 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 19 799 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 344 112 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 416 380 € un pašu kapitāls 223 817 € (53,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 5.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.