SIA PĻAVNIEKI 63Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4361 | 4359 | 13 625 | 8290 | 12 533 | 12 902 | 22 997 | 14 761 | 72 991 | 105 413 | 120 269 | 142 621 | 137 958 | 135 676 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 30 | 0 | 1975 | 1383 | 988 | 988 | 988 | 988 | 6329 | 5034 | 15 390 | 11 255 | 8001 | 4748 |
| Aktīvi kopā | 4391 | 4359 | 15 600 | 9673 | 13 521 | 13 890 | 23 985 | 15 749 | 79 320 | 110 447 | 135 659 | 153 876 | 145 959 | 140 424 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4786 | 8074 | 2233 | 0 | 3739 | 1480 | 15 416 | 6251 | 44 796 | 50 785 | 57 472 | 85 601 | 83 184 | 79 252 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 113 | 6565 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4786 | 8074 | 2233 | 0 | 3739 | 1480 | 15 416 | 6251 | 44 796 | 50 785 | 73 585 | 92 166 | 83 184 | 79 252 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1292 | -3320 | 26 | -3694 | 109 | -23 535 | -3841 | 929 | 48 180 | 25 138 | 2412 | -363 | 1064 | -1603 |
| Pašu kapitāls kopā | -395 | -3715 | 13 367 | 9673 | 9782 | 12 410 | 8569 | 9498 | 34 524 | 59 662 | 62 074 | 61 710 | 62 775 | 61 172 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3112 | 2281 | 4031 | 5362 | 17 417 | 38 155 | 41 305 | 48 957 | 63 076 | 65 891 | 79 344 | 40 902 | 102 606 | 50 314 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1292 | -3320 | 46 | -3694 | 109 | -23 535 | -3841 | 929 | 48 180 | 25 138 | 2412 | -363 | 1064 | -1603 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1292 | -3320 | 44 | -3694 | 109 | -23 535 | -3841 | 929 | 48 180 | 25 138 | 2412 | -363 | 1064 | -1603 |
| Pārskata gada peļņa | -1292 | -3320 | 26 | -3694 | 109 | -23 535 | -3841 | 929 | 48 180 | 25 138 | 2412 | -363 | 1064 | -1603 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA PĻAVNIEKI 63
Pārskats
SIA PĻAVNIEKI 63 (reģ. nr. 50001013131) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vagonu iela 14 - 15.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 50 314 €, par 51,0% mazāk nekā gadu iepriekš (102 606 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1603 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 157 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 140 424 € un pašu kapitāls 61 172 € (43,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.