Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 326 102 | 493 281 | 441 644 | 458 634 | 589 093 | 607 098 | 688 973 | 767 266 | 822 916 | 1 213 411 | 1 408 645 | 1 325 000 | 1 246 503 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 93 335 | 121 634 | 111 895 | 102 269 | 130 420 | 146 508 | 133 901 | 112 551 | 195 302 | 175 834 | 179 884 | 369 494 | 514 323 |
| Aktīvi kopā | 419 437 | 614 915 | 553 539 | 560 903 | 719 513 | 753 606 | 822 874 | 879 817 | 1 018 218 | 1 389 245 | 1 588 529 | 1 694 494 | 1 760 826 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 109 572 | 133 401 | 249 974 | 264 869 | 358 102 | 471 792 | 578 992 | 598 815 | 592 572 | 723 905 | 570 330 | 521 816 | 503 508 |
| Ilgtermiņa saistības | 154 061 | 208 194 | 0 | 0 | 33 774 | 28 957 | 17 090 | 5097 | 34 798 | 42 958 | 139 982 | 119 856 | 0 |
| Saistības kopā | 263 633 | 341 595 | 249 974 | 264 869 | 391 876 | 500 749 | 596 082 | 603 912 | 627 370 | 766 863 | 710 312 | 641 672 | 503 508 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 19 923 | 49 385 | 29 692 | 2624 | 31 603 | 52 936 | 87 239 | 49 112 | 114 943 | 231 534 | 255 835 | 172 552 | 204 496 |
| Pašu kapitāls kopā | 150 634 | 263 718 | 293 410 | 296 034 | 327 637 | 252 857 | 226 792 | 275 905 | 390 848 | 622 382 | 878 217 | 1 052 822 | 1 257 318 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 660 636 | 1 013 697 | 1 011 735 | 873 894 | 1 077 868 | 1 469 646 | 1 810 718 | 1 379 797 | 1 592 090 | 2 308 590 | 2 622 864 | 2 207 125 | 2 694 705 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 26 499 | 63 038 | 33 855 | 5216 | 38 723 | 55 122 | 89 381 | 51 394 | 117 668 | 219 109 | 229 002 | 165 371 | 139 478 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 660 | 60 008 | 31 855 | 3350 | 36 409 | 53 110 | 87 239 | 49 758 | 115 099 | 232 125 | 255 835 | 172 552 | 204 621 |
| Pārskata gada peļņa | 19 923 | 49 385 | 29 692 | 2624 | 31 603 | 52 936 | 87 239 | 49 112 | 114 943 | 231 534 | 255 835 | 172 552 | 204 496 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 9 | 9 | 10 | 9 | 9 | 10 | 12 | 13 | 13 | 17 | 17 | 16 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 127 716 | 113 304 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANO" (reģ. nr. 50002003041) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vestienas iela 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 694 705 €, par 22,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 207 125 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 204 496 € (7,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 17). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 168 419 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 760 826 € un pašu kapitāls 1 257 318 € (71,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (98,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.