Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KANDAVAS CEĻI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 160 807 | 125 282 | 165 891 | 105 741 | 121 242 | 191 201 | 198 622 | 120 858 | 161 763 | 251 069 | 251 176 | 172 050 | 183 674 | 254 345 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 361 045 | 400 809 | 599 609 | 645 309 | 591 813 | 631 247 | 667 968 | 790 930 | 645 071 | 663 511 | 596 348 | 490 169 | 371 208 | 375 551 |
| Aktīvi kopā | 521 852 | 526 091 | 765 500 | 751 050 | 713 055 | 822 448 | 866 590 | 911 788 | 806 834 | 914 580 | 847 524 | 662 219 | 554 882 | 629 896 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 104 905 | 89 841 | 124 139 | 142 889 | 130 662 | 122 573 | 209 145 | 216 086 | 174 363 | 213 473 | 227 149 | 161 789 | 112 630 | 175 280 |
| Ilgtermiņa saistības | 82 668 | 76 017 | 114 475 | 92 878 | 59 095 | 118 321 | 128 577 | 215 276 | 125 922 | 65 020 | 24 965 | 22 331 | 10 513 | 17 155 |
| Saistības kopā | 187 573 | 165 858 | 238 614 | 235 767 | 189 757 | 240 894 | 337 722 | 431 362 | 300 285 | 278 493 | 252 114 | 184 120 | 123 143 | 192 435 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 85 046 | 25 954 | 19 481 | -11 601 | -16 207 | 58 256 | -52 686 | -8443 | 26 123 | 129 539 | -40 677 | -117 312 | -46 360 | 5722 |
| Pašu kapitāls kopā | 334 279 | 360 233 | 526 886 | 515 283 | 523 298 | 581 554 | 528 868 | 480 426 | 506 549 | 636 087 | 595 410 | 478 099 | 431 739 | 437 461 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 820 891 | 704 417 | 961 636 | 977 182 | 1 062 341 | 1 512 715 | 1 439 690 | 1 620 554 | 1 366 423 | 1 598 896 | 1 394 121 | 1 531 812 | 1 445 149 | 1 851 866 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 90 031 | 34 485 | 19 449 | -16 294 | -11 344 | 65 736 | -47 569 | -3359 | 34 054 | 134 970 | -37 205 | -113 123 | -42 707 | 8686 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 90 031 | 34 485 | 19 449 | -16 294 | -16 207 | 59 647 | -52 686 | -8443 | 26 123 | 129 539 | -40 677 | -117 312 | -46 360 | 5722 |
| Pārskata gada peļņa | 85 046 | 25 954 | 19 481 | -11 601 | -16 207 | 58 256 | -52 686 | -8443 | 26 123 | 129 539 | -40 677 | -117 312 | -46 360 | 5722 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 51 | 37 | 37 | 47 | 51 | 60 | 63 | 63 | 57 | 53 | 48 | 51 | 49 | 43 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KANDAVAS CEĻI"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KANDAVAS CEĻI" (reģ. nr. 50002078101) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Kandava, Raudupes iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 851 866 €, par 28,1% vairāk nekā gadu iepriekš (1 445 149 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 5722 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 43 (gadu iepriekš 49). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 067 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 629 896 € un pašu kapitāls 437 461 € (69,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.