Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANIVA"Aktīvs

50003115551Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1993

Finanšu rādītāji

11 788 405 €+9,4%
Apgrozījums 2025
+19,1%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
05 milj.10 milj.15 milj.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02 milj.4 milj.6 milj.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

no pārskata
2025

Samaksātas dividendes 350 000 € (13% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Vēsture
2025350 000 €
2024623 413 €
2023332 563 €
2022 ~80 000 €
20210 €
20200 €
2019 ~49 816 €
2018 ~66 672 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
20100 €
20090 €
20080 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā161 307186 795198 022288 188363 647215 162193 368246 543447 135492 104599 208598 106532 066696 7091 180 5231 914 7342 858 4003 743 711
Pamatlīdzekļi kopā81 91776 664250 301301 341390 152302 998523 535531 960426 418482 836536 155670 849625 953955 359961 748967 7041 100 0031 233 436
Aktīvi kopā243 224263 459448 323589 529753 799518 160716 903778 503873 553974 9401 135 3631 268 9551 158 0191 652 0682 142 2712 882 4383 958 4034 977 147
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības167 546201 118340 504472 984664 429404 483610 985624 394539 373596 880596 682597 547523 377680 6631 004 8321 027 5051 232 1291 228 837
Ilgtermiņa saistības22 34510 14950 16665 892112 51670 66747 29830 73438 699119 572166 945300 948201 30050 81957 18865 66694 4421902
Saistības kopā189 891211 267390 670538 876776 945475 150658 283655 128578 072716 452763 627898 495724 677731 4821 062 0201 093 1711 326 5711 230 739
Pamatkapitāls——————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————————
Pārskata gada peļņa622834255461-12 599-82 01967 604-609854 977140 26716 974179 92048 54062 882487 244239 6651 041 5791 465 9781 464 576
Pašu kapitāls kopā48 76752 19257 65345 054-36 96530 63937 49792 187232 454258 488371 736370 460433 342920 5861 080 2511 789 2672 631 8323 746 408
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums608 196580 5051 143 0221 732 6442 996 2072 028 9563 003 2843 510 4963 782 0923 918 6084 403 1925 090 7614 144 3013 835 8946 620 8318 908 20710 778 28711 788 405
Saimnieciskās darbības peļņa7543756912 87319 677-82 50566 11416 32474 692178 29521 919187 35857 39573 765493 267262 6381 135 6181 631 9041 555 443
Peļņa pirms nodokļiem58634257515712 783-94 74856 383-902564 037177 20818 913180 22549 75563 085487 277259 8931 131 0221 623 8861 552 479
Pārskata gada peļņa622834255461-12 599-82 01967 604-609854 977140 26716 974179 92048 54062 882487 244239 6651 041 5791 465 9781 464 576
Darbaspēka izmaksas——————————————————
Nolietojums——————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki6868102102171171151183212233270259264210259278305352
Aprēķinātā dividende000000000066 67249 8160080 000332 563623 413350 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
61%39%Sabiedrība ar ierobež…Buliņa IneseKalniņa Agnese
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANIVA"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANIVA" (reģ. nr. 50003115551) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Zeltrītu iela 16 - 2.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 11 788 405 €, par 9,4% vairāk nekā gadu iepriekš (10 778 287 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 1 464 576 € (12,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 352 (gadu iepriekš 305). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 490 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 977 147 € un pašu kapitāls 3 746 408 € (75,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (61%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.