Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PATO-1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 47 560 | 51 457 | 47 015 | 25 062 | 26 566 | 45 943 | 13 975 | 6284 | 4861 | 7677 | 1570 | 4256 | 4166 | 2198 | 3561 | 2815 | 3954 | 2667 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 195 602 | 171 276 | 153 319 | 127 082 | 107 153 | 99 502 | 107 801 | 55 375 | 44 966 | 37 159 | 28 116 | 25 216 | 23 186 | 21 356 | 19 526 | 17 696 | 15 950 | 14 288 |
| Aktīvi kopā | 243 162 | 222 733 | 200 334 | 152 144 | 133 719 | 145 445 | 121 776 | 61 659 | 49 827 | 44 836 | 29 686 | 29 472 | 27 352 | 23 554 | 23 087 | 20 511 | 19 904 | 16 955 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 470 | 36 335 | 37 376 | 33 148 | 28 601 | 32 075 | 41 407 | 32 932 | 65 344 | 59 083 | 46 135 | 47 525 | 48 318 | 47 555 | 44 096 | 39 183 | 34 799 | 30 136 |
| Ilgtermiņa saistības | 148 961 | 125 753 | 102 343 | 82 331 | 62 322 | 50 649 | 42 480 | 24 442 | 20 455 | 17 501 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 178 431 | 162 088 | 139 719 | 115 479 | 90 923 | 82 724 | 83 887 | 57 374 | 85 799 | 76 584 | 46 135 | 47 525 | 48 318 | 47 555 | 44 096 | 39 183 | 34 799 | 30 136 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 511 | -4086 | -31 | -23 950 | 6131 | 19 925 | -51 354 | -33 604 | -40 257 | 4224 | 7150 | -1605 | -2913 | -3035 | 2993 | 2337 | 3777 | 1714 |
| Pašu kapitāls kopā | 59 917 | 55 831 | 55 801 | 31 851 | 37 982 | 57 907 | 31 039 | -2565 | -42 822 | -38 598 | -16 449 | -18 053 | -20 966 | -24 001 | -21 009 | -18 672 | -14 895 | -13 181 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 59 076 | 47 223 | 55 705 | 53 467 | 53 992 | 58 122 | 90 539 | 142 567 | 78 768 | 49 713 | 4024 | 10 663 | 3257 | 9587 | 13 001 | 14 392 | 15 286 | 11 068 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2656 | 2171 | 1691 | -17 386 | 9839 | 26 408 | -50 155 | -62 486 | -39 986 | 4326 | 7194 | -1555 | -2863 | -2985 | 3043 | 2387 | 3827 | 1764 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 219 | -3602 | 514 | -23 410 | 6670 | 20 464 | -50 588 | -32 839 | -40 257 | 4224 | 7150 | -1555 | -2863 | -2985 | 3043 | 2387 | 3827 | 1764 |
| Pārskata gada peļņa | -18 511 | -4086 | -31 | -23 950 | 6131 | 19 925 | -51 354 | -33 604 | -40 257 | 4224 | 7150 | -1605 | -2913 | -3035 | 2993 | 2337 | 3777 | 1714 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 18 | 20 | 17 | 11 | 12 | 12 | 14 | 13 | 14 | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PATO-1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PATO-1" (reģ. nr. 50003180551) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Pļaviņas, Bebrulejas iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 068 €, par 27,6% mazāk nekā gadu iepriekš (15 286 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 1714 € (15,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-13 181 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.