Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRENERIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7138 | 7193 | 39 758 | 25 685 | 33 862 | 38 748 | 21 131 | 22 932 | 34 888 | 15 571 | 15 341 | 22 700 | 29 285 | 13 261 | 16 167 | 15 500 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 314 | 253 | 1174 | 860 | 2506 | 4021 | 5408 | 4640 | 5369 | 3640 | 5306 | 3748 | 17 324 | 12 925 | 8843 | 5132 |
| Aktīvi kopā | 7452 | 7446 | 40 932 | 26 545 | 36 368 | 42 769 | 26 539 | 27 572 | 40 257 | 19 211 | 20 647 | 26 448 | 46 609 | 26 186 | 25 010 | 20 632 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 81 756 | 25 258 | 30 836 | 11 185 | 20 372 | 16 563 | 16 494 | 15 055 | 17 512 | 18 292 | 17 152 | 13 533 | 16 036 | 14 019 | 15 949 | 14 990 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 55 158 | 55 723 | 35 590 | 60 192 | 43 819 | 30 485 | 37 140 | 23 263 | 0 | 0 | 0 | 6000 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 81 756 | 80 416 | 86 559 | 46 775 | 80 564 | 60 382 | 46 979 | 52 195 | 40 775 | 18 292 | 17 152 | 13 533 | 22 036 | 14 019 | 15 949 | 14 990 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7049 | 664 | 27 343 | 26 067 | -16 364 | 25 078 | -1052 | -3494 | 24 105 | 1437 | 2576 | 8285 | 12 792 | -12 406 | -3106 | -3418 |
| Pašu kapitāls kopā | -74 304 | -73 640 | -46 297 | -20 230 | -45 155 | -20 077 | -21 129 | -24 623 | -518 | 919 | 3495 | 11 781 | 24 573 | 12 167 | 9061 | 5642 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 80 448 | 55 851 | 88 695 | 95 489 | 104 336 | 145 886 | 135 214 | 110 071 | 153 669 | 134 068 | 96 911 | 67 548 | 141 510 | 132 402 | 131 517 | 145 971 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7049 | 664 | 27 343 | 26 067 | -16 364 | 25 186 | -1052 | -3494 | 24 105 | 1437 | 2576 | 8285 | 12 792 | -12 406 | -3106 | -3418 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7049 | 664 | 27 343 | 26 067 | -16 364 | 25 186 | -1052 | -3494 | 24 105 | 1437 | 2576 | 8285 | 12 792 | -12 406 | -3106 | -3418 |
| Pārskata gada peļņa | -7049 | 664 | 27 343 | 26 067 | -16 364 | 25 078 | -1052 | -3494 | 24 105 | 1437 | 2576 | 8285 | 12 792 | -12 406 | -3106 | -3418 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRENERIS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRENERIS" (reģ. nr. 50003213481) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ruses iela 9 - 45.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 145 971 €, par 11,0% vairāk nekā gadu iepriekš (131 517 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3418 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 29 194 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 20 632 € un pašu kapitāls 5642 € (27,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.