Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Veselības un sociālās aprūpes centrs-Sloka"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 132 255 | 145 929 | 165 013 | 146 902 | 161 709 | 227 981 | 218 801 | 225 586 | 78 510 | 824 879 | 751 915 | 452 346 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 464 646 | 1 451 833 | 1 413 184 | 1 383 982 | 1 362 755 | 1 344 140 | 1 386 703 | 1 374 905 | 1 650 503 | 4 659 047 | 6 395 333 | 7 301 384 |
| Aktīvi kopā | 1 596 901 | 1 597 762 | 1 578 197 | 1 530 884 | 1 524 464 | 1 572 121 | 1 605 504 | 1 600 491 | 1 729 013 | 5 483 926 | 7 147 248 | 7 753 730 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 101 709 | 98 227 | 138 722 | 165 010 | 209 545 | 188 644 | 197 645 | 183 132 | 210 730 | 890 288 | 1 032 832 | 783 608 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 973 | 27 801 | 0 | 0 | 29 294 | 49 897 | 0 | 0 | 223 687 | 3 024 015 | 4 564 171 | 5 378 834 |
| Saistības kopā | 142 682 | 126 028 | 138 722 | 165 010 | 238 839 | 238 541 | 197 645 | 183 132 | 434 417 | 3 914 303 | 5 597 003 | 6 162 442 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -49 207 | 9535 | -19 753 | -73 601 | -80 249 | -5047 | -84 518 | -61 926 | -149 563 | 337 814 | -253 331 | 41 043 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 427 381 | 1 436 915 | 1 439 475 | 1 365 874 | 1 285 625 | 1 333 580 | 1 407 859 | 1 417 359 | 1 294 596 | 1 569 623 | 1 550 245 | 1 591 288 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 994 589 | 1 205 000 | 1 278 597 | 1 301 842 | 1 441 245 | 1 438 570 | 1 364 893 | 1 451 280 | 963 640 | 4 108 730 | 4 083 729 | 3 719 615 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -51 993 | 10 423 | -19 690 | -72 127 | -80 178 | -5007 | -84 386 | -61 926 | -147 636 | 354 494 | -149 715 | 246 323 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -50 964 | 9596 | -19 753 | -73 601 | -80 178 | -5007 | -84 386 | -61 926 | -149 563 | 337 816 | -252 721 | 41 573 |
| Pārskata gada peļņa | -49 207 | 9535 | -19 753 | -73 601 | -80 249 | -5047 | -84 518 | -61 926 | -149 563 | 337 814 | -253 331 | 41 043 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 100 | 98 | 103 | 105 | 105 | 100 | 91 | 81 | 59 | 194 | 205 | 128 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Veselības un sociālās aprūpes centrs-Sloka"
Pārskats
Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Veselības un sociālās aprūpes centrs-Sloka" (reģ. nr. 50003220021) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Dzirnavu iela 36/38.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 719 615 €, par 8,9% mazāk nekā gadu iepriekš (4 083 729 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 41 043 € (1,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 128 (gadu iepriekš 205). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 29 059 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 7 753 730 € un pašu kapitāls 1 591 288 € (20,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.