Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITERA Latvija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 47 050 096 | 73 442 221 | 89 201 322 | 6 815 098 | 13 558 946 | 21 153 242 | 48 005 692 | 9 604 455 | 5 850 916 | 3 827 578 | 2 043 266 | 3 059 586 | 23 796 885 | 23 725 954 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 37 290 370 | 36 203 087 | 36 369 246 | 51 607 107 | 49 564 877 | 48 234 331 | 27 556 856 | 26 692 969 | 27 364 108 | 27 280 362 | 27 043 813 | 27 015 522 | 26 955 642 | 26 809 716 |
| Aktīvi kopā | 84 340 466 | 109 645 308 | 125 570 568 | 58 422 205 | 63 123 823 | 69 387 573 | 75 562 548 | 36 297 424 | 33 215 024 | 31 107 940 | 29 087 079 | 30 075 108 | 50 752 527 | 50 535 670 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 35 452 293 | 60 349 098 | 76 278 101 | 641 207 | 570 178 | 559 407 | 514 025 | 453 074 | 385 514 | 327 848 | 320 530 | 37 182 | 61 099 | 79 954 |
| Ilgtermiņa saistības | 22 928 | 2823 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 35 475 221 | 60 351 921 | 76 278 101 | 641 207 | 570 178 | 559 407 | 514 025 | 453 074 | 385 514 | 327 848 | 320 530 | 37 182 | 61 099 | 79 954 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8 266 397 | 8 487 834 | 9 140 680 | 648 063 | 5 418 272 | 11 690 920 | 17 926 949 | 630 760 | 724 766 | 389 455 | -1 037 993 | 1 271 377 | 20 653 502 | -235 712 |
| Pašu kapitāls kopā | 48 078 405 | 49 293 387 | 49 292 467 | 57 780 998 | 62 553 645 | 68 828 166 | 75 048 523 | 35 844 350 | 32 829 510 | 30 780 092 | 28 766 549 | 30 037 926 | 50 691 428 | 50 455 716 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 119 632 836 | 136 176 294 | 115 580 862 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 143 152 | 238 142 | 251 215 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6 897 755 | 5 094 445 | 6 810 869 | -3 678 190 | -3 272 443 | -3 659 769 | -2 896 779 | -2 976 982 | -2 667 669 | -2 362 646 | -2 638 984 | -1 111 081 | -151 951 | -202 132 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 202 124 | 9 194 904 | 10 109 321 | 648 063 | 5 418 272 | 11 690 920 | 17 926 949 | 744 023 | 852 508 | 464 164 | -913 826 | 1 288 919 | 20 659 893 | -202 132 |
| Pārskata gada peļņa | 8 266 397 | 8 487 834 | 9 140 680 | 648 063 | 5 418 272 | 11 690 920 | 17 926 949 | 630 760 | 724 766 | 389 455 | -1 037 993 | 1 271 377 | 20 653 502 | -235 712 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 77 | 41 | 43 | 47 | 45 | 41 | 38 | 36 | 34 | 33 | 32 | 14 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 2 134 335 | 8 156 678 | 9 141 600 | 13 003 926 | 645 625 | 5 416 398 | 11 706 592 | 39 834 932 | 3 739 606 | 2 438 873 | 975 549 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITERA Latvija"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITERA Latvija" (reģ. nr. 50003317361) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Aristida Briāna iela 6.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 235 712 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 50 535 670 € un pašu kapitāls 50 455 716 € (99,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66%): Davonte Holding Limited.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.