Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORD PLUS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 95 334 | 92 884 | 62 721 | 67 566 | 76 297 | 158 953 | 166 606 | 196 930 | 314 166 | 136 217 | 112 686 | 146 241 | 252 389 | 244 446 | 307 453 | 390 655 | 346 804 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 15 622 | 14 027 | 8319 | 6312 | 6452 | 10 338 | 62 207 | 50 778 | 40 116 | 70 553 | 41 272 | 31 939 | 23 729 | 52 951 | 54 448 | 52 413 | 50 778 |
| Aktīvi kopā | 110 956 | 106 911 | 71 040 | 73 878 | 82 749 | 169 291 | 228 813 | 247 708 | 354 282 | 206 770 | 153 958 | 178 180 | 276 118 | 297 397 | 361 901 | 443 068 | 397 582 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 85 227 | 82 508 | 49 330 | 64 314 | 106 426 | 202 806 | 293 536 | 430 888 | 533 171 | 410 582 | 342 911 | 329 715 | 289 009 | 256 822 | 238 141 | 62 859 | 31 515 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 300 | 33 300 | 33 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 135 364 | 131 146 |
| Saistības kopā | 85 227 | 82 508 | 49 330 | 64 314 | 106 426 | 202 806 | 326 836 | 464 188 | 566 471 | 410 582 | 342 911 | 329 715 | 289 009 | 256 822 | 238 141 | 198 223 | 162 661 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1208 | -1326 | -2693 | -12 146 | -33 241 | 199 | -64 509 | -118 457 | 4292 | 11 791 | 14 859 | 37 418 | 138 644 | 53 466 | 83 186 | 121 084 | -9923 |
| Pašu kapitāls kopā | 25 729 | 24 403 | 21 710 | 9564 | -23 677 | -33 515 | -98 023 | -216 480 | -212 189 | -203 812 | -188 953 | -151 535 | -12 891 | 40 575 | 123 760 | 244 845 | 234 921 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 128 405 | 87 450 | 74 095 | 102 947 | 101 716 | 175 248 | 161 203 | 204 874 | 182 710 | 435 926 | 192 799 | 272 857 | 573 603 | 578 301 | 693 079 | 1 007 113 | 965 378 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1087 | -799 | -2693 | -41 494 | -32 167 | -1538 | -64 445 | -118 392 | 4755 | 11 833 | 17 334 | 37 418 | 138 652 | 53 696 | 86 927 | 121 125 | -9863 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1208 | -1326 | -2693 | -12 146 | -33 241 | 199 | -64 509 | -118 457 | 4755 | 11 791 | 14 859 | 37 418 | 138 644 | 53 466 | 83 186 | 121 084 | -9923 |
| Pārskata gada peļņa | -1208 | -1326 | -2693 | -12 146 | -33 241 | 199 | -64 509 | -118 457 | 4292 | 11 791 | 14 859 | 37 418 | 138 644 | 53 466 | 83 186 | 121 084 | -9923 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORD PLUS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORD PLUS" (reģ. nr. 50003321051) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kalnciema iela 32A - 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 965 378 €, par 4,1% mazāk nekā gadu iepriekš (1 007 113 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 9923 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 241 345 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 397 582 € un pašu kapitāls 234 921 € (59,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.