Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOLIŅŠ"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2024
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5407 | 5842 | 25 383 | 30 231 | 77 705 | 104 595 | 183 914 | 205 110 | 198 003 | 182 642 | 197 624 | 199 529 | 188 288 | 188 064 | 171 276 | 193 796 | 200 402 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 600 254 | 594 500 | 588 500 | 529 934 | 484 550 | 422 393 | 512 470 | 421 622 | 276 136 | 210 060 | 142 286 | 77 920 | 19 473 | 22 442 | 15 829 | 5872 | 4165 |
| Aktīvi kopā | 605 661 | 600 342 | 613 883 | 560 165 | 562 255 | 526 988 | 696 384 | 626 732 | 474 139 | 392 702 | 339 910 | 277 449 | 207 761 | 210 506 | 187 105 | 199 668 | 204 567 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 725 | 4552 | 23 556 | 18 411 | 31 052 | 23 855 | 29 756 | 27 669 | 4585 | 8824 | 13 615 | 7427 | 2756 | 24 658 | 24 191 | 64 132 | 2385 |
| Ilgtermiņa saistības | 24 681 | 24 681 | 24 681 | 2650 | 1500 | 1500 | 6274 | 6274 | 2134 | 2134 | 4534 | 4534 | 4534 | 4534 | 0 | 11 000 | 0 |
| Saistības kopā | 25 406 | 29 233 | 48 237 | 21 061 | 32 552 | 25 355 | 36 030 | 33 943 | 6719 | 10 958 | 18 149 | 11 961 | 7290 | 29 192 | 24 191 | 75 132 | 2385 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2049 | -9146 | -5462 | -26 542 | -9401 | -28 070 | -53 406 | -67 565 | -125 369 | -85 676 | -59 983 | -56 273 | -65 017 | -19 157 | -18 400 | -38 378 | 77 512 |
| Pašu kapitāls kopā | 580 255 | 571 109 | 565 646 | 539 104 | 529 703 | 501 633 | 660 354 | 592 789 | 467 420 | 381 744 | 321 761 | 265 488 | 200 471 | 181 314 | 162 914 | 124 536 | 202 182 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7898 | 1880 | 52 786 | 108 230 | 119 752 | 106 054 | 70 100 | 82 700 | 26 600 | 73 350 | 72 400 | 153 506 | 86 442 | 33 100 | 5100 | 750 | 66 567 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2733 | -8296 | -4368 | -26 487 | -7029 | -27 522 | -52 623 | -66 584 | -124 789 | -85 676 | -59 983 | -56 161 | -64 947 | -18 943 | -18 250 | -38 262 | 77 512 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2733 | -8296 | -4368 | -26 542 | -9401 | -28 070 | -53 406 | -67 478 | -125 369 | -85 676 | -59 983 | -56 161 | -64 947 | -19 148 | -18 400 | -38 262 | 77 512 |
| Pārskata gada peļņa | 2049 | -9146 | -5462 | -26 542 | -9401 | -28 070 | -53 406 | -67 565 | -125 369 | -85 676 | -59 983 | -56 273 | -65 017 | -19 157 | -18 400 | -38 378 | 77 512 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOLIŅŠ"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOLIŅŠ" (reģ. nr. 50003404141) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Mērsraga pag., Upesgrīva, "Ūdenszāles".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 66 567 €, par 8776% vairāk nekā gadu iepriekš (750 €). No 2008. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,3% gadā. 2024. gada peļņa bija 77 512 € (116% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 17 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 642 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 204 567 € un pašu kapitāls 202 182 € (98,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.