Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PLUSS 1"Aktīvs

50003413341Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1998

Finanšu rādītāji

3 919 260 €-6,1%
Apgrozījums 2024
+4,8%
Vidējais pieaugums gadā 2011–2024
02 milj.4 milj.6 milj.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24

Dividendes

aprēķināts
2024

Dividendēs izmaksāts apmēram 149 900 € (53% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2024 ~149 900 €
20230 €
20220 €
2021 ~46 621 €
20200 €
2019 ~110 000 €
20180 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
2013 ~15 840 €
2012 ~15 480 €
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
20112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā76 218212 626152 893195 310224 191405 529337 930455 775670 697692 644734 077730 689768 726690 127
Pamatlīdzekļi kopā38 07330 20922 85191 579129 944583 849641 168623 292589 535547 216433 614396 831394 215384 031
Aktīvi kopā114 291242 835175 744286 889354 135989 378979 0981 079 0671 260 2321 239 8601 167 6911 127 5201 162 9411 074 158
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības29 207160 65395 563107 163186 416248 830309 615354 743701 067681 349712 024657 410882 5121 013 979
Ilgtermiņa saistības46143873303368 87546 517476 190293 654261 905190 477175 21670 080682500
Saistības kopā33 821164 52698 596176 038232 933725 020603 269616 648891 544856 565782 104664 235882 5121 013 979
Pamatkapitāls——————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————
Pārskata gada peļņa24 51713 31914 67914 05910 377143 156111 47186 59016 26914 60748 91377 698-182 856-70 350
Pašu kapitāls kopā80 47078 30977 148110 851121 202264 358375 829462 419368 688383 295385 587463 285280 42960 179
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums2 138 8142 016 9861 812 1572 490 6201 818 8622 145 3823 607 5773 982 7353 131 1302 989 0744 480 7015 579 4044 174 9553 919 260
Saimnieciskās darbības peļņa29 42715 89517 27214 53814 521178 646148 563103 63029 06825 63857 88283 802-179 820-32 875
Peļņa pirms nodokļiem28 86415 89517 27214 53812 233161 345126 08487 52016 26914 60748 91377 996-182 856-32 875
Pārskata gada peļņa24 51713 31914 67914 05910 377143 156111 47186 59016 26914 60748 91377 698-182 856-70 350
Darbaspēka izmaksas——————————————
Nolietojums——————————————
Citi rādītāji
Darbinieki1718212116152222232221211920
Aprēķinātā dividende—15 48015 84000000110 000046 62100149 900

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

51,06%48,94%Sabiedrība ar ierobež…1Zeiza JurisPētersone Gunta
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PLUSS 1"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PLUSS 1" (reģ. nr. 50003413341) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Inčukalna nov., Inčukalna pag., Rīgas-Veclaicenes šos. 37.km.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 3 919 260 €, par 6,1% mazāk nekā gadu iepriekš (4 174 955 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,8% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 70 350 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 20 (gadu iepriekš 19). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 195 963 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 1 074 158 € un pašu kapitāls 60 179 € (5,6% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51,1%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.