Sabiedrība ar ierobežotu atbildību daudznozaru firma "SEBA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 57 000 € (9% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7286 | 6804 | 5449 | 2875 | 2044 | 294 | 2900 | 800 | 584 | 957 161 | 539 641 | 459 579 | 289 475 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 35 667 | 47 307 | 43 867 | 40 982 | 37 922 | 34 518 | 31 690 | 28 238 | 24 813 | 0 | 206 192 | 151 394 | 174 483 |
| Aktīvi kopā | 42 953 | 54 111 | 49 316 | 43 857 | 39 966 | 34 812 | 34 590 | 29 038 | 25 397 | 957 161 | 745 833 | 610 973 | 463 958 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 277 | 24 271 | 18 603 | 19 778 | 17 598 | 18 858 | 19 054 | 19 875 | 14 305 | 10 888 | 9350 | 6918 | 7148 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 16 277 | 24 271 | 18 603 | 19 778 | 17 598 | 18 858 | 19 054 | 19 875 | 14 305 | 10 888 | 9350 | 6918 | 7148 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3868 | -8117 | 873 | -6634 | -1711 | -6402 | -418 | -6373 | 1929 | 935 181 | -118 790 | -91 928 | -90 245 |
| Pašu kapitāls kopā | 26 676 | 29 840 | 30 713 | 24 079 | 22 368 | 15 954 | 15 536 | 9163 | 11 092 | 946 273 | 736 483 | 604 055 | 456 810 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 86 496 | 124 751 | 121 610 | 129 956 | 145 044 | 143 909 | 137 925 | 146 283 | 159 456 | 144 350 | 165 | 23 869 | 38 477 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6933 | -4828 | 4162 | -6634 | -1711 | -6402 | -418 | -6373 | 1929 | 935 181 | -118 790 | -91 928 | -90 245 |
| EBITDA | 9570 | -1086 | 7602 | -6634 | -1711 | -6402 | -418 | -6373 | 1929 | 935 181 | -118 790 | -91 928 | -90 245 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6933 | -4828 | 4162 | -6634 | -1711 | -6402 | -418 | -6373 | 1929 | 935 181 | -118 790 | -91 928 | -90 245 |
| Pārskata gada peļņa | 3868 | -8117 | 873 | -6634 | -1711 | -6402 | -418 | -6373 | 1929 | 935 181 | -118 790 | -91 928 | -90 245 |
| Darbaspēka izmaksas | 28 741 | 51 921 | 59 756 | 64 076 | 66 843 | 76 987 | 67 185 | 68 227 | 81 198 | 102 088 | 76 252 | 76 490 | 73 635 |
| Nolietojums | 2637 | 3742 | 3440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 6 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 91 000 | 40 500 | 57 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATAVIASERVIS" — 2 kopīgas personas
- SIA "4ALL"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību daudznozaru firma "SEBA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību daudznozaru firma "SEBA" (reģ. nr. 50003428421) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Slokas iela 52.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 38 477 €, par 61,2% vairāk nekā gadu iepriekš (23 869 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 90 245 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7695 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 463 958 € un pašu kapitāls 456 810 € (98,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.