Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "An Ita"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 490 | 9784 | 9512 | 6341 | 9375 | 8798 | 29 941 | 44 862 | 61 515 | 105 642 | 35 388 | 114 107 | 156 304 | 63 231 | 47 771 | 41 744 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 272 882 | 258 165 | 242 990 | 226 355 | 301 368 | 280 391 | 635 750 | 634 923 | 605 004 | 553 081 | 817 501 | 816 060 | 762 258 | 742 689 | 778 627 | 720 444 |
| Aktīvi kopā | 283 372 | 267 949 | 252 502 | 232 696 | 310 743 | 289 189 | 665 691 | 679 785 | 666 519 | 658 723 | 852 889 | 930 167 | 918 562 | 805 920 | 826 398 | 762 188 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 159 139 | 34 354 | 48 142 | 50 914 | 260 952 | 23 490 | 18 123 | 19 809 | 11 672 | 19 516 | 43 720 | 33 430 | 35 573 | 27 021 | 25 134 | 27 929 |
| Ilgtermiņa saistības | 198 756 | 330 120 | 320 632 | 305 326 | 213 943 | 413 943 | 761 413 | 721 413 | 661 413 | 551 413 | 711 213 | 726 413 | 651 413 | 490 000 | 420 000 | 260 000 |
| Saistības kopā | 357 895 | 364 474 | 368 774 | 356 240 | 474 895 | 437 433 | 779 536 | 741 222 | 673 085 | 570 929 | 754 933 | 759 843 | 686 986 | 517 021 | 445 134 | 287 929 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -22 540 | -22 002 | -19 747 | -7272 | 11 635 | 15 118 | 35 189 | 52 408 | 54 871 | 94 360 | 10 162 | 72 368 | 61 252 | 57 323 | 92 365 | 92 995 |
| Pašu kapitāls kopā | -74 523 | -96 525 | -116 272 | -123 544 | -164 152 | -149 034 | -113 845 | -61 437 | -6566 | 87 794 | 97 956 | 170 324 | 231 576 | 288 899 | 381 264 | 474 259 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 20 887 | 26 884 | 38 140 | 44 999 | 67 321 | 67 894 | 110 610 | 136 938 | 150 601 | 135 126 | 138 980 | 202 905 | 208 942 | 236 545 | 226 392 | 226 555 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 431 | -9812 | -6716 | 3252 | 26 016 | 19 954 | 35 219 | 53 715 | 55 008 | 94 387 | 10 162 | 72 373 | 61 316 | 57 352 | 92 445 | 93 006 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -22 176 | -20 499 | -18 029 | -5234 | 14 532 | 18 017 | 35 189 | 53 632 | 54 895 | 94 360 | 10 162 | 72 368 | 61 252 | 57 323 | 92 365 | 92 995 |
| Pārskata gada peļņa | -22 540 | -22 002 | -19 747 | -7272 | 11 635 | 15 118 | 35 189 | 52 408 | 54 871 | 94 360 | 10 162 | 72 368 | 61 252 | 57 323 | 92 365 | 92 995 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "An Ita"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "An Ita" (reģ. nr. 50003542021) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ogre, Lapu iela 11 - 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 226 555 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 92 995 € (41,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 113 278 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 762 188 € un pašu kapitāls 474 259 € (62,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.