Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enersense"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 154 889 | 2 691 918 | 2 484 199 | 3 381 720 | 4 554 915 | 2 600 001 | 1 744 711 | 2 905 560 | 3 352 954 | 4 607 017 | 3 553 746 | 3 215 120 | 4 891 806 | 7 913 501 | 10 335 404 | 8 439 065 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 564 790 | 2 639 928 | 2 776 345 | 2 190 761 | 3 232 531 | 2 849 113 | 2 392 958 | 2 100 915 | 1 662 705 | 1 499 020 | 1 670 538 | 1 265 552 | 1 189 351 | 962 847 | 1 713 042 | 1 823 274 |
| Aktīvi kopā | 3 719 679 | 5 331 846 | 5 260 544 | 5 572 481 | 7 787 446 | 5 449 114 | 4 137 669 | 5 006 475 | 5 015 659 | 6 106 037 | 5 224 284 | 4 480 672 | 6 081 157 | 8 876 348 | 12 048 446 | 10 262 339 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 436 404 | 1 687 428 | 2 170 977 | 2 792 576 | 4 457 377 | 2 449 696 | 2 576 982 | 3 445 303 | 2 724 087 | 3 224 265 | 2 039 314 | 2 196 039 | 4 918 355 | 7 120 254 | 6 528 737 | 3 758 837 |
| Ilgtermiņa saistības | 718 757 | 2 231 403 | 1 772 673 | 1 227 997 | 840 686 | 1 800 686 | 2 759 097 | 1 314 526 | 807 882 | 308 532 | 95 374 | 27 614 | 93 082 | 1 185 224 | 1 899 670 | 1 473 963 |
| Saistības kopā | 3 155 161 | 3 918 831 | 3 943 650 | 4 020 573 | 5 298 063 | 4 250 382 | 5 336 079 | 4 759 829 | 3 531 969 | 3 532 797 | 2 134 688 | 2 223 653 | 5 011 437 | 8 305 478 | 8 428 407 | 5 232 800 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -610 221 | 116 936 | 129 085 | 254 327 | 608 621 | -1 233 713 | -2 074 711 | 1 268 138 | 1 341 036 | 1 162 476 | 516 356 | -832 577 | -1 187 299 | -498 850 | 3 049 169 | 1 409 500 |
| Pašu kapitāls kopā | 554 855 | 671 791 | 800 876 | 1 055 203 | 2 110 014 | 876 301 | -1 198 410 | 69 728 | 1 410 764 | 2 573 240 | 3 089 596 | 2 257 019 | 1 069 720 | 570 870 | 3 620 039 | 5 029 539 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4 259 530 | 10 843 209 | 10 121 275 | 15 662 896 | 17 659 831 | 12 462 298 | 8 265 598 | 14 950 822 | 18 933 155 | 18 590 473 | 14 155 390 | 12 371 718 | 13 793 259 | 24 225 812 | 34 882 719 | 32 471 071 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -458 136 | 331 436 | -209 681 | 546 514 | 777 870 | -1 213 296 | -1 980 302 | 1 543 651 | 1 441 754 | 1 233 278 | 573 987 | -804 393 | -1 146 483 | -292 511 | 3 373 512 | 1 976 877 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -625 852 | 152 658 | 129 085 | 450 260 | 673 834 | -1 309 416 | -2 069 008 | 1 407 800 | 1 358 600 | 1 182 545 | 580 934 | -826 040 | -1 186 288 | -497 179 | 3 087 138 | 1 811 143 |
| Pārskata gada peļņa | -610 221 | 116 936 | 129 085 | 254 327 | 608 621 | -1 233 713 | -2 074 711 | 1 268 138 | 1 341 036 | 1 162 476 | 516 356 | -832 577 | -1 187 299 | -498 850 | 3 049 169 | 1 409 500 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 135 | 171 | 234 | 248 | 239 | 234 | 196 | 212 | 229 | 227 | 222 | 222 | 209 | 231 | 248 | 244 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ecostone"
- "K Parks" SIA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K & G varahalduse"
- SIA "BMK Proficio"
- Enersense AS filiāle Latvijā
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Igneon"
- PS "Empower un Leonhard Weiss"
- "EM&SE Syncons" PS
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADEMUS INVESTMENTS"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enersense"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enersense" (reģ. nr. 50003563201) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Jaunbrīdagi 1".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 32 471 071 €, par 6,9% mazāk nekā gadu iepriekš (34 882 719 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 1 409 500 € (4,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 244 (gadu iepriekš 248). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 133 078 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 10 262 339 € un pašu kapitāls 5 029 539 € (49,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Enersense Services Oyj.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.