SIA "FILM ANGELS STUDIO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 177 182 | 213 792 | 137 902 | 78 791 | 41 175 | 42 330 | 36 778 | 245 304 | 8220 | 63 471 | 14 014 | 120 337 | 136 870 | 103 173 | 1 477 778 | 214 470 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 33 579 | 23 617 | 29 154 | 19 106 | 15 121 | 9841 | 5746 | 1559 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 673 | 1119 |
| Aktīvi kopā | 210 761 | 237 409 | 167 056 | 97 897 | 56 296 | 52 171 | 42 524 | 246 863 | 8283 | 63 471 | 14 014 | 120 337 | 136 870 | 103 173 | 1 478 451 | 215 589 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 111 462 | 137 454 | 77 563 | 53 674 | 24 684 | 36 140 | 22 956 | 246 415 | 43 975 | 32 645 | 1233 | 105 998 | 109 318 | 11 670 | 1 303 001 | 19 404 |
| Ilgtermiņa saistības | 2872 | 0 | 2208 | 1984 | 835 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 114 334 | 137 454 | 79 771 | 55 658 | 25 519 | 36 140 | 22 956 | 246 415 | 43 975 | 32 645 | 1233 | 105 998 | 109 318 | 11 670 | 1 303 001 | 19 404 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 23 956 | 1337 | -10 479 | -45 046 | -29 324 | -14 746 | 3537 | -19 120 | -36 140 | 66 518 | -18 045 | 1558 | 13 213 | 63 951 | 83 947 | 20 735 |
| Pašu kapitāls kopā | 96 427 | 97 764 | 87 285 | 42 239 | 30 777 | 16 031 | 19 568 | 448 | -35 692 | 30 826 | 12 781 | 14 339 | 27 552 | 91 503 | 175 450 | 196 185 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 124 027 | 1 448 849 | 359 186 | 13 184 | 32 775 | 150 181 | 420 331 | 452 398 | 21 559 | 334 767 | 374 049 | 814 682 | 564 719 | 1 345 397 | 2 125 087 | 5 594 993 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 31 392 | 9368 | -8573 | -44 694 | -30 958 | -15 285 | 3777 | -19 097 | -36 061 | 66 604 | -18 035 | 1561 | 13 213 | 63 112 | 81 424 | 17 790 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 30 208 | 5811 | -10 462 | -45 270 | -31 312 | -15 581 | 3537 | -19 120 | -36 140 | 66 518 | -18 045 | 1558 | 13 213 | 63 951 | 83 947 | 20 923 |
| Pārskata gada peļņa | 23 956 | 1337 | -10 479 | -45 046 | -29 324 | -14 746 | 3537 | -19 120 | -36 140 | 66 518 | -18 045 | 1558 | 13 213 | 63 951 | 83 947 | 20 735 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 8 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "FILM ANGELS STUDIO"
Pārskats
SIA "FILM ANGELS STUDIO" (reģ. nr. 50003608501) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Matīsa iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5 594 993 €, par 163% vairāk nekā gadu iepriekš (2 125 087 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 20 735 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2 797 497 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 215 589 € un pašu kapitāls 196 185 € (91,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (30%): Asset Angels, Akciju sabiedrība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.