"KTA GRAPHIC SYSTEMS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 599 047 | 578 322 | 670 149 | 710 436 | 912 601 | 959 299 | 709 701 | 601 302 | 668 055 | 580 800 | 531 001 | 533 594 | 625 927 | 424 412 | 259 997 | 92 695 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 30 021 | 48 798 | 35 983 | 21 360 | 83 326 | 82 157 | 81 329 | 34 577 | 24 583 | 12 313 | 9232 | 5125 | 148 178 | 49 299 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 629 068 | 627 120 | 706 132 | 731 796 | 995 927 | 1 041 456 | 791 030 | 635 879 | 692 638 | 593 113 | 540 233 | 538 719 | 774 105 | 473 711 | 259 997 | 92 695 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 692 705 | 690 465 | 718 308 | 758 610 | 846 724 | 957 360 | 803 455 | 770 652 | 839 931 | 791 138 | 854 345 | 920 150 | 1 138 528 | 883 850 | 680 384 | 78 650 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 9751 | 4193 | 0 | 31 397 | 23 380 | 6973 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 692 705 | 700 216 | 722 501 | 758 610 | 878 121 | 980 740 | 810 428 | 770 652 | 839 931 | 791 138 | 854 345 | 920 150 | 1 138 528 | 883 850 | 680 384 | 78 650 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -15 634 | 3911 | 51 734 | -13 452 | 118 514 | -48 494 | -38 839 | -115 375 | -12 520 | -50 732 | -116 087 | -67 319 | 17 008 | -112 949 | -10 248 | 434 432 |
| Pašu kapitāls kopā | -80 024 | -76 113 | -24 379 | -37 831 | 64 686 | 16 192 | -19 398 | -134 773 | -147 293 | -198 025 | -314 112 | -381 431 | -364 423 | -410 139 | -420 387 | 14 045 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 092 050 | 1 256 693 | 1 660 620 | 1 998 919 | 3 011 892 | 2 828 361 | 2 210 153 | 1 575 484 | 1 559 781 | 1 858 498 | 1 183 413 | 1 080 096 | 1 705 508 | 1 347 443 | 661 115 | 283 670 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6662 | 5018 | 52 093 | -13 448 | 110 595 | -53 144 | -44 987 | -81 488 | -12 459 | -50 904 | -116 259 | -67 479 | 12 291 | -119 638 | -13 558 | -152 851 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 634 | 3911 | 51 734 | -13 452 | 110 730 | -53 940 | -45 572 | -81 684 | -12 300 | -50 732 | -116 087 | -67 319 | 17 008 | -112 949 | -10 248 | 434 432 |
| Pārskata gada peļņa | -15 634 | 3911 | 51 734 | -13 452 | 118 514 | -48 494 | -38 839 | -115 375 | -12 520 | -50 732 | -116 087 | -67 319 | 17 008 | -112 949 | -10 248 | 434 432 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "KTA GRAPHIC SYSTEMS" SIA — 85,71%
Kopsavilkums: "KTA GRAPHIC SYSTEMS" SIA
Pārskats
"KTA GRAPHIC SYSTEMS" SIA (reģ. nr. 50003645851) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ropažu iela 19A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 283 670 €, par 57,1% mazāk nekā gadu iepriekš (661 115 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 8,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 434 432 € (153% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 141 835 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 92 695 € un pašu kapitāls 14 045 € (15,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (85,7%): "KTA GRAPHIC SYSTEMS" SIA. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.