Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĀVERĪŠI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1749 | 1039 | 426 | 843 | 757 | 716 | 1050 | 1609 | 2653 | 942 | 2862 | 1780 | 500 | 6910 | 14 429 | 4585 | 8691 | 8089 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1076 | 632 | 287 | 0 | 346 | 497 | 958 | 4176 | 2457 | 790 | 208 | 2954 | 2410 | 1574 | 991 | 3847 | 1997 | 2321 |
| Aktīvi kopā | 2825 | 1671 | 713 | 843 | 1103 | 1213 | 2008 | 5785 | 5110 | 1732 | 3070 | 4734 | 2910 | 8484 | 15 420 | 8432 | 10 688 | 10 410 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3499 | 5585 | 6126 | 6595 | 6072 | 3436 | 10 060 | 14 833 | 12 363 | 12 115 | 9689 | 7653 | 8408 | 6944 | 5539 | 8131 | 9075 | 7415 |
| Ilgtermiņa saistības | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3535 | 5585 | 6126 | 6595 | 6072 | 3436 | 10 060 | 14 833 | 12 363 | 12 115 | 9689 | 7653 | 8408 | 6944 | 5539 | 8131 | 9075 | 7415 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -670 | -3205 | -1499 | -339 | 782 | 2746 | -5235 | -997 | 1796 | -3130 | 3764 | 3700 | -2579 | 7038 | 8341 | -9580 | 1312 | 1382 |
| Pašu kapitāls kopā | -710 | -3914 | -5413 | -5752 | -4969 | -2223 | -8052 | -9048 | -7253 | -10 383 | -6619 | -2919 | -5498 | 1540 | 9881 | 301 | 1613 | 2995 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 34 618 | 19 931 | 18 355 | 23 132 | 26 053 | 35 448 | 42 972 | 51 184 | 50 700 | 52 795 | 59 005 | 61 987 | 61 838 | 61 500 | 100 469 | 110 913 | 128 177 | 140 767 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -666 | -3241 | -1499 | -339 | 782 | 2746 | -5235 | -997 | 1796 | -3130 | 3764 | 3700 | -2579 | 7038 | 8341 | -9580 | 1312 | 1385 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -666 | -3241 | -1499 | -339 | 782 | 2746 | -5235 | -997 | 1796 | -3130 | 3764 | 3700 | -2579 | 7038 | 8341 | -9580 | 1312 | 1385 |
| Pārskata gada peļņa | -670 | -3205 | -1499 | -339 | 782 | 2746 | -5235 | -997 | 1796 | -3130 | 3764 | 3700 | -2579 | 7038 | 8341 | -9580 | 1312 | 1382 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 7 | 8 | 6 | 7 | 7 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĀVERĪŠI"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĀVERĪŠI" (reģ. nr. 50003671021) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Engures pag., Engure, Meža iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 140 767 €, par 9,8% vairāk nekā gadu iepriekš (128 177 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 1382 € (1,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 20 110 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 10 410 € un pašu kapitāls 2995 € (28,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.