Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ChromSword"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 5042 € (1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 329 374 | 371 303 | 391 829 | 374 687 | 412 588 | 283 440 | 461 361 | 323 852 | 533 307 | 441 268 | 476 726 | 565 301 | 614 778 | 840 142 | 999 637 | 824 582 | 709 322 | 969 174 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9095 | 3134 | 1877 | 50 412 | 132 599 | 120 714 | 146 374 | 113 698 | 106 197 | 93 390 | 100 424 | 65 847 | 31 319 | 24 102 | 26 851 | 61 765 | 139 054 | 40 206 |
| Aktīvi kopā | 338 469 | 374 437 | 393 706 | 425 099 | 545 187 | 404 154 | 607 735 | 437 550 | 639 504 | 534 658 | 577 150 | 631 148 | 646 097 | 864 244 | 1 026 488 | 886 347 | 848 376 | 1 009 380 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 544 | 570 | 3783 | 11 090 | 29 198 | 23 518 | 18 544 | 25 427 | 48 044 | 30 258 | 13 087 | 350 719 | 133 610 | 60 030 | 96 946 | 60 181 | 30 259 | 17 619 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 203 | 123 | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 544 | 570 | 3986 | 11 213 | 29 321 | 23 518 | 18 544 | 25 427 | 48 044 | 30 258 | 13 087 | 350 719 | 133 610 | 60 030 | 96 946 | 60 181 | 30 259 | 17 619 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 110 270 | 35 942 | 15 853 | 24 166 | 48 182 | -135 231 | 47 595 | -176 703 | 251 004 | -565 | 92 996 | 184 587 | 232 058 | 291 727 | 122 389 | -53 376 | 81 960 | 178 686 |
| Pašu kapitāls kopā | 337 925 | 373 867 | 389 720 | 413 886 | 462 068 | 326 837 | 512 642 | 335 574 | 544 911 | 501 873 | 561 536 | 280 429 | 512 487 | 804 214 | 929 542 | 826 166 | 818 117 | 991 761 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 188 241 | 83 113 | 104 864 | 87 478 | 199 726 | 117 081 | 408 365 | 141 118 | 264 309 | 194 538 | 241 713 | 408 514 | 387 527 | 455 061 | 488 558 | 361 703 | 492 649 | 661 365 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 130 031 | 42 573 | 18 904 | 24 227 | 58 066 | -135 231 | 47 595 | -176 703 | 253 718 | -34 | 92 996 | 184 991 | 231 258 | 291 599 | 121 596 | -41 266 | 89 279 | 178 686 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 130 031 | 42 573 | 18 908 | 26 464 | 58 552 | -135 231 | 47 595 | -176 703 | 253 718 | -34 | 92 996 | 186 005 | 232 058 | 291 727 | 122 539 | -41 110 | 104 453 | 178 686 |
| Pārskata gada peļņa | 110 270 | 35 942 | 15 853 | 24 166 | 48 182 | -135 231 | 47 595 | -176 703 | 251 004 | -565 | 92 996 | 184 587 | 232 058 | 291 727 | 122 389 | -53 376 | 81 960 | 178 686 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 667 | 42 473 | 33 333 | 465 694 | 0 | 0 | 0 | 50 000 | 90 009 | 5042 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ChromSword"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ChromSword" (reģ. nr. 50003720721) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Lielā iela 37 - 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 661 365 €, par 34,2% vairāk nekā gadu iepriekš (492 649 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 178 686 € (27,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 330 683 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 009 380 € un pašu kapitāls 991 761 € (98,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (100%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.