SIA "Project plus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 31 000 € (20% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 302 | 568 | 1 | 0 | 14 486 | 17 814 | 38 223 | 33 842 | 72 892 | 52 957 | 87 780 | 193 019 | 132 213 | 366 853 | 417 383 | 327 131 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 130 | 0 | 0 | 0 | 23 169 | 21 333 | 16 427 | 23 948 | 30 203 | 23 902 | 22 681 | 30 994 | 19 673 | 18 110 | 101 150 | 72 828 |
| Aktīvi kopā | 432 | 568 | 1 | 0 | 37 655 | 39 147 | 54 650 | 57 790 | 103 095 | 76 859 | 110 461 | 224 013 | 151 886 | 384 963 | 518 533 | 399 959 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3514 | 1019 | 550 | 565 | 29 747 | 34 672 | 56 603 | 55 329 | 119 996 | 96 459 | 100 571 | 178 174 | 132 655 | 251 339 | 366 394 | 262 087 |
| Ilgtermiņa saistības | 13 780 | 18 780 | 18 780 | 18 780 | 15 919 | 12 197 | 7686 | 8516 | 3467 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 17 294 | 19 799 | 19 330 | 19 345 | 45 666 | 46 869 | 64 289 | 63 845 | 123 463 | 96 459 | 100 571 | 178 174 | 132 655 | 251 339 | 366 394 | 262 087 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -254 | -2369 | -98 | -16 | 18 818 | -161 | -767 | 3584 | -14 312 | 767 | 29 490 | 35 949 | 16 389 | 130 782 | 61 515 | 16 733 |
| Pašu kapitāls kopā | -16 862 | -19 231 | -19 329 | -19 345 | -8711 | -8872 | -9639 | -6055 | -20 368 | -19 600 | 9890 | 45 839 | 19 231 | 133 624 | 152 139 | 137 872 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4947 | 2725 | 33 | 0 | 77 911 | 107 825 | 143 549 | 373 540 | 278 244 | 336 733 | 459 473 | 610 487 | 776 870 | 1 095 061 | 1 362 784 | 1 379 962 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -254 | -2369 | -98 | -16 | 19 184 | 664 | -157 | 6538 | -13 683 | 926 | 29 490 | 36 480 | 27 351 | 134 879 | 72 909 | 24 044 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -254 | -2369 | -98 | -16 | 18 818 | -161 | -767 | 6011 | -14 312 | 819 | 29 490 | 36 480 | 27 351 | 134 879 | 72 407 | 24 044 |
| Pārskata gada peļņa | -254 | -2369 | -98 | -16 | 18 818 | -161 | -767 | 3584 | -14 312 | 767 | 29 490 | 35 949 | 16 389 | 130 782 | 61 515 | 16 733 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | 8 | 12 | 16 | 17 | 26 | 29 | 30 | 32 | 32 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 997 | 16 389 | 43 000 | 31 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Project plus"
Pārskats
SIA "Project plus" (reģ. nr. 50003723501) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Garozes iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 379 962 €, par 1,3% vairāk nekā gadu iepriekš (1 362 784 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 45,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 16 733 € (1,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 32. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 124 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 399 959 € un pašu kapitāls 137 872 € (34,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.