IDEMIA Latvia SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 885 809 | 1 046 213 | 2 103 297 | 1 901 138 | 2 024 291 | 2 295 460 | 2 152 331 | 2 059 430 | 1 225 692 | 1 107 227 | 1 602 910 | 1 720 226 | 2 072 100 | 2 178 776 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 389 400 | 343 759 | 440 302 | 351 006 | 247 275 | 210 435 | 182 862 | 157 961 | 117 939 | 346 812 | 886 895 | 1 486 100 | 1 426 274 | 457 962 |
| Aktīvi kopā | 1 275 209 | 1 389 972 | 2 543 599 | 2 252 144 | 2 271 566 | 2 505 895 | 2 335 193 | 2 217 391 | 1 343 631 | 1 454 039 | 2 489 805 | 3 206 326 | 3 498 374 | 2 636 738 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 686 792 | 303 744 | 274 268 | 468 971 | 269 682 | 437 326 | 245 668 | 169 422 | 770 894 | 906 656 | 1 750 981 | 2 274 306 | 2 413 429 | 1 216 152 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 16 105 | 20 533 | 19 626 | 10 898 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 686 792 | 319 849 | 294 801 | 488 597 | 280 580 | 437 326 | 245 668 | 169 422 | 770 894 | 906 656 | 1 750 981 | 2 274 306 | 2 413 429 | 1 216 152 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 146 034 | 481 706 | 726 150 | 214 899 | 468 338 | 545 921 | 566 877 | 525 321 | 171 487 | 74 646 | 191 441 | 193 197 | 152 925 | 335 641 |
| Pašu kapitāls kopā | 588 417 | 1 070 123 | 2 248 798 | 1 737 547 | 1 990 986 | 2 068 569 | 2 089 525 | 2 047 969 | 572 737 | 547 383 | 738 824 | 932 020 | 1 084 945 | 1 420 586 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 638 846 | 3 112 879 | 4 715 399 | 3 473 379 | 4 591 648 | 4 508 916 | 4 921 758 | 4 838 957 | 4 511 807 | 3 846 376 | 5 502 272 | 5 862 654 | 6 246 895 | 6 817 785 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 180 950 | 566 115 | 823 362 | 238 167 | 544 844 | 625 202 | 557 637 | 517 452 | 431 122 | 107 735 | 200 447 | 279 971 | 263 640 | 275 034 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 179 293 | 564 507 | 829 391 | 255 546 | 554 265 | 638 552 | 566 877 | 525 321 | 444 537 | 99 646 | 191 441 | 193 197 | 152 925 | 335 641 |
| Pārskata gada peļņa | 146 034 | 481 706 | 726 150 | 214 899 | 468 338 | 545 921 | 566 877 | 525 321 | 171 487 | 74 646 | 191 441 | 193 197 | 152 925 | 335 641 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 26 | 35 | 37 | 33 | 31 | 27 | 26 | 25 | 25 | 25 | 30 | 40 | 42 | 42 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 726 150 | 214 899 | 468 338 | 545 921 | 566 877 | 1 646 719 | 100 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: IDEMIA Latvia SIA
Pārskats
IDEMIA Latvia SIA (reģ. nr. 50003730151) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Varkaļu iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6 817 785 €, par 9,1% vairāk nekā gadu iepriekš (6 246 895 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 335 641 € (4,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 42. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 162 328 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 636 738 € un pašu kapitāls 1 420 586 € (53,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir IDEMIA France SAS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.