SIA KnightLynxAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 7599 € (5% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5131 | 6259 | 6819 | 7543 | 6343 | 8419 | 24 164 | 17 881 | 30 926 | 111 558 | 60 832 | 70 452 | 37 236 | 36 291 | 34 226 | 19 091 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1700 | 1190 | 170 439 | 163 203 | 219 628 | 210 319 | 198 660 | 190 735 | 186 584 | 175 961 | 188 176 | 167 495 | 167 249 | 151 600 | 139 395 | 124 016 |
| Aktīvi kopā | 6831 | 7449 | 177 258 | 170 746 | 225 971 | 218 738 | 222 824 | 208 616 | 217 510 | 287 519 | 249 008 | 237 947 | 204 485 | 187 891 | 173 621 | 143 107 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 594 | 0 | 48 349 | 54 845 | 77 157 | 137 035 | 107 830 | 43 982 | 4774 | 55 938 | 20 398 | 7406 | 10 365 | 9409 | 7415 | 188 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 105 900 | 66 950 | 82 850 | 0 | 0 | 6480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 594 | 0 | 154 249 | 121 795 | 160 007 | 137 035 | 107 830 | 50 462 | 4774 | 55 938 | 20 398 | 7406 | 10 365 | 9409 | 7415 | 188 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4237 | 1212 | 15 560 | 25 942 | -3687 | 15 739 | 33 291 | 43 160 | 54 588 | 186 839 | 71 029 | 43 931 | 6579 | 2862 | 2724 | -15 688 |
| Pašu kapitāls kopā | 6237 | 7449 | 23 009 | 48 951 | 65 964 | 81 703 | 114 994 | 158 154 | 212 736 | 231 581 | 228 610 | 230 541 | 194 120 | 178 482 | 166 206 | 142 919 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7222 | 6629 | 48 342 | 58 841 | 34 613 | 43 805 | 70 762 | 79 620 | 86 020 | 238 860 | 137 508 | 123 479 | 90 546 | 50 338 | 38 348 | 31 470 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4985 | 1426 | 21 401 | 34 813 | 2017 | 22 944 | 45 350 | 47 704 | 56 622 | 186 839 | 88 919 | 53 900 | 15 636 | 6024 | 2877 | -15 571 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4985 | 1426 | 17 287 | 31 016 | -2211 | 17 266 | 41 195 | 45 307 | 56 336 | 186 839 | 89 529 | 54 431 | 16 838 | 7487 | 6474 | -13 731 |
| Pārskata gada peļņa | 4237 | 1212 | 15 560 | 25 942 | -3687 | 15 739 | 33 291 | 43 160 | 54 588 | 186 839 | 71 029 | 43 931 | 6579 | 2862 | 2724 | -15 688 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 4810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 167 994 | 74 000 | 42 000 | 43 000 | 18 500 | 15 000 | 7599 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA KnightLynx
Pārskats
SIA KnightLynx (reģ. nr. 50003751191) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Upesgrīvas iela 56.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 31 470 €, par 17,9% mazāk nekā gadu iepriekš (38 348 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 688 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 470 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 143 107 € un pašu kapitāls 142 919 € (99,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.